Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2816457
19157
435
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) türkiz köves design gyűrű. Jelzett, bruttó: 26,2 g, m: 63 2816450
19158
435
Ezüst (Ag) apró türkiz köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 5,4 g, m: 51 2813649
19159
435
Ezüst (Ag) kapcsos, óralánc, fém vadászkutya érmés, kopásokkal, jelzés nélkül, bruttó: 8,1 g
2816436
19160
435
Ezüst (Ag) türkiz köves pecsétgyűrű. Jelzett, bruttó: 13,6 g, m: 58-59 2816228
19161
435
Ezüst(Ag) karlánc, jelzett, h: 19 cm, nettó: 12,1 g 2816236
19162
435
Ezüst(Ag) nyaklánc, jelzett, h: 44 cm, bruttó: 7,9 g 2819115
19163
435
Ezüst(Ag) kóstoló kanál, jelzett, h: 11 cm, nettó: 17,2 g
2813666
19164
435
26000
Ezüst (Ag) elefánt, jelzett, m: 3 cm, nettó: 41,6g 2816599
19165
435
Ezüst (Ag) rózsaszín köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 4,6 g, m: 57,5
2813654
19166
435
Ezüst (Ag) nyaklánc, jelzett, h: 60 cm, nettó: 14,3g 2816607
19167
435
Ezüst (Ag) gyűrű világoskék kővel. Jelzett, kis kopással, bruttó: 8 g, m: 55,5 2816428
19168
435
Ezüst (Ag) áttört gyűrű csontberakással. Jelzett, bruttó: 5,6 g, m: 51 Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF