Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 336

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc "N" medállal, jelzett, állítható h: 45-50 cm, 2,4×1,3 cm, nettó: 8,1 g
19145.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Ezüst (Ag) szecessziós cigarettatárca, apró kőberakással, belül vésett, cirill betűs (orosz v. ukrán) felirattal. Jelzett, bruttó: 103 g, 9,5x8 cm
19146.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) lógós fülbevalópár fekete kövekkel. Jelzett, bruttó: 5 g
19147.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ezüst (Ag) tokos fésű, szaru sérült. Összecsukva 8,5 cm
19148.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ezüst(Ag) delfines gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 2,6 g
19149.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc delfines medállal, jelzett, állítható h: 45-50 cm, 3,5×1,1 cm, nettó: 10,3 g
19150.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Ezüst(Ag) 5 részes szíves gyűrű, jelzés nélkül, méret: 57, nettó: 2 g
19151.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ezüst(Ag) pillangó függő, jelzés nélkül, 1,6×1,5 cm, nettó: 1,1 g
19152.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc áttört oroszlános medállal, jelzett, állítható h: 45-50 cm, d: 1 cm, nettó: 6,7 g
19153.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) lila köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 3,5 g, m: 55
19154.

Rufpreis:
4 000 HUF
9

Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc áttört köves szív medállal, jelzett, állítható h: 45-50 cm, 2,2×1,5 cm, nettó: 7 g
19155.

Rufpreis:
2 800 HUF

Ezüst (Ag) gyűrű vörös és fehér kövekkel. Jelzett, bruttó: 5 g, m: 51
19156.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF