Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2818668
19145
435
3400
Jewellery and precious metal items
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc "N" medállal, jelzett, állítható h: 45-50 cm, 2,4×1,3 cm, nettó: 8,1 g 2814729
19146
435
Ezüst (Ag) szecessziós cigarettatárca, apró kőberakással, belül vésett, cirill betűs (orosz v. ukrán) felirattal. Jelzett, bruttó: 103 g, 9,5x8 cm 2816345
19147
435
Ezüst (Ag) lógós fülbevalópár fekete kövekkel. Jelzett, bruttó: 5 g 2819479
19148
435
Ezüst (Ag) tokos fésű, szaru sérült. Összecsukva 8,5 cm 2818681
19149
435
Ezüst(Ag) delfines gyűrű, jelzett, méret: 53, nettó: 2,6 g 2818695
19150
435
4200
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc delfines medállal, jelzett, állítható h: 45-50 cm, 3,5×1,1 cm, nettó: 10,3 g
2818770
19151
435
Ezüst(Ag) 5 részes szíves gyűrű, jelzés nélkül, méret: 57, nettó: 2 g 2818841
19152
435
Ezüst(Ag) pillangó függő, jelzés nélkül, 1,6×1,5 cm, nettó: 1,1 g
2818914
19153
435
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc áttört oroszlános medállal, jelzett, állítható h: 45-50 cm, d: 1 cm, nettó: 6,7 g 2816464
19154
435
Ezüst (Ag) lila köves gyűrű. Jelzett, bruttó: 3,5 g, m: 55 2818921
19155
435
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc áttört köves szív medállal, jelzett, állítható h: 45-50 cm, 2,2×1,5 cm, nettó: 7 g
2816611
19156
435
Ezüst (Ag) gyűrű vörös és fehér kövekkel. Jelzett, bruttó: 5 g, m: 51
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF