Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 336

Ezüst (Ag) fehér köves karkötő, jelzett, bruttó: 13,3 g, h: 19,5 cm
19121.

Rufpreis:
6 000 HUF

14k Arany (Au) gyerek fülbevaló, jelzett 0,7 g
19122.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

14k Arany (Au) gyűrű, jelzett 1,6 g, m: 65
19123.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

14k fehérarany (Au) gyűrű, modern csiszolású briliánssal ékített cca. 0,07 ct, jelzett bruttó: 3,1 g, m: 58
19124.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

aranyozott kereszt 0,6 g
19125.

aranyozott kereszt 0,6 g

Gelöscht

14k Arany (Au) szíves medál 0,8 g
19126.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

14k Arany (Au) fülbevaló pár 1 g
19127.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

14k Arany (Au) gyűrű, jelzett 1,2 g
19128.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ezüst (Ag) gyufatartó, jelzett 13,1 g
19129.

Rufpreis:
4 000 HUF
20

Aranyozott ezüst (Ag) Dupont golyóstoll, jelzett, h: 13,5 cm, bruttó: 30,2 g
19130.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Tenyésztett gyöngy nyaklánc, fehérarany (Au/14k) kapoccsal, h: 43 cm
19131.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Ezüst(Ag) ékszerek, 4 db, jelzettek, nettó: 31,6 g
19132.

Rufpreis:
6 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF