Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2824042
19121
435
Jewellery and precious metal items
Ezüst (Ag) fehér köves karkötő, jelzett, bruttó: 13,3 g, h: 19,5 cm 2816564
19122
435
14k Arany (Au) gyerek fülbevaló, jelzett 0,7 g
2816567
19123
435
24000
14k Arany (Au) gyűrű, jelzett 1,6 g, m: 65 2816571
19124
435
70000
14k fehérarany (Au) gyűrű, modern csiszolású briliánssal ékített cca. 0,07 ct, jelzett bruttó: 3,1 g, m: 58
2816552
19125
435
2816554
19126
435
14000
14k Arany (Au) szíves medál 0,8 g 2816556
19127
435
14k Arany (Au) fülbevaló pár 1 g 2816557
19128
435
14k Arany (Au) gyűrű, jelzett 1,2 g 2816529
19129
435
Ezüst (Ag) gyufatartó, jelzett 13,1 g 2816431
19130
435
40000
Aranyozott ezüst (Ag) Dupont golyóstoll, jelzett, h: 13,5 cm, bruttó: 30,2 g
2816257
19131
435
60000
Tenyésztett gyöngy nyaklánc, fehérarany (Au/14k) kapoccsal, h: 43 cm 2822397
19132
435
Ezüst(Ag) ékszerek, 4 db, jelzettek, nettó: 31,6 g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF