Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2704559
19025
435
48000
Jewellery and precious metal items
2811893
19026
435
40000
Ezüst (Ag) tálca és tálka, jelzett, kopott, 34x16 és 13,5 cm, nettó: 346 g 2816536
19027
435
Ezüst (Ag) keresztelőpohár jelzett 56 g 7 cm
2816547
19028
435
Ezüst (Ag) antik kanál. jelzett 67 g 2816479
19029
435
Ezüst (Ag) nyeles csont tálaló villa és kanál készlet. 16 cm 2816486
19030
435
Ezüst (Ag) nyeles tálaló villa és kanál készlet. 30 cm 2816488
19031
435
Ezüst (Ag) nyeles tálaló villa és kések 4 db különböző 20-28 cm 2816484
19032
435
Ezüst (Ag) nyeles csont tálaló villa és kanál készlet, sérült, 16 cm
2824138
19033
435
Antik ezüst (Ag) 13 latos talpú biedermeier talpas pohár, 2 db, jelzett, kopásokkal, sérülésekkel, m: 12 cm 2823811
19034
435
Ezüst (Ag) talpú üveg váza, kopott, jelzett, m: 24 cm 2811793
19035
435
Ezüst (Ag) talpú, ólomkristály váza, jelzett, erősen sérült, m: 23,5 cm 2811796
19036
435
Ezüst (Ag) talpú, ólomkristály váza, jelzett, erősen sérült, m: 26,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF