Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 336
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2816254
19133
435
100000
Jewellery and precious metal items
Háromsoros tenyésztett gyöngy karkötő, szimmetrikus, nagy gyöngyökkel, arany (Au/14k) kapoccsal, h: 19 cm
2819478
19134
435
Vegyes filigrán ezüst (Ag) ékszerek, brossok, 17,3 g
2818925
19135
435
14K arany (Au) tokos női karóra. Jelzett, nettó kb 0,5g svájci szerkezettel nem működik. d: 20 mm 2822580
19136
435
11000
Ezüst(Ag) monogramos mokkás kanál, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 64 g 2819374
19137
435
28000
Ezüst (Ag) tiszti lánc, 1935., jelzett, bruttó: 15,4g, h: 12 cm
2817787
19138
435
Ezüst (Ag) melltű kő berakással, jelzett, kissé sérült, br. 8,12 g, d: 3,5 cm
2819379
19139
435
Ezüst (Ag) ceruza, jelzett, h: 8 cm, bruttó: 7,1g 2817782
19140
435
Ezüst (Ag) foglalatban borostyán melltű, jelzett, apró kopásnyomokkal, br. 9,74 g, 4x3x1,5 cm 2818553
19141
435
90000
Arany (Au) 14K sokköves fülbevalópár, jelzett, 2,7×1,4 cm, bruttó: 5,8 g 2818607
19142
435
55000
Arany (Au) 14K kerek liliomos medál, jelzett, d: 2,2 cm, nettó: 3 g
2818644
19143
435
Ezüst(Ag) kígyó nyaklánc apró köves szív függővel, jelzett, állítható h: 45-50 cm, 1,5×,0,9 cm, bruttó: 7,4 g 2818649
19144
435
Ezüst(Ag) figaro karkötő, jelzett, h: 18 cm, nettó: 2,8 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF