Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Balassa József: Csokonai Budapesten avagy a mai magyar irodalom. Bp., 1927, Általános Ny., 227 p. A borító Byssz Róbert munkája. Kiadói papírkötés, nagyrészt felvágatlan lapokkal, az első 16 oldal elvált a fűzéstől.
17430.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bonkáló Sándor: Az orosz irodalom története. I-II. köt. Bp., [1924], Athenaeum, 203 p., 210 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé sérült borítókkal.
17431.

Rufpreis:
1 200 HUF

Aniszi Kálmán: Oldott kéve. A szerző, Aniszi Kálmán (1939-) író, esszéíró által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2003., KÖZDOK. Kiadói papírkötés, az elülső szennylap foltos, kissé kopott borítóval.
17432.

Rufpreis:
1 200 HUF

Juhász Andor: A világirodalom élettörténete. Bp., 1927., Révai, 466+5 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, intézményi bélyegzőkkel.
17433.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rejtő Jenő 2 könyve: Piszkos Fred, a kapitány. Bp., 1958, Albatrosz Könyvek. + Texas Bill, a fenegyerek. Bp., 1989, Kentaur Könyvek. Kiadói papírkötés.
17434.

Rufpreis:
1 200 HUF

William J. Locke: Pujol Arisztid vidám kalandjai. Ford.: Reichard Piroska. Bp.,[1928],Dick Manó, 247 p. Kiadói aranyozott, art-deco egészvászon-kötés, a kötéstáblán belsején és a szennylapokon art-deco papírborítással, kissé kopott borítóval, a gerincen felső részén a vászonon kis sérüléssel.
17435.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kállay Miklós: A magyar irodalom története. (Miniatűr kiadás). I-III. köt. (egy kötetben). Bp., é.n., Fővárosi Könyvkiadó, 96+66+61 p. A címlap és a fejlécek Galambos Margit munkái. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, néhány kissé foltos lappal.
17436.

Rufpreis:
1 400 HUF

Karinthy Frigyes: Betegek és bolondok. Elbeszélések. Bp., 1946, Új Idők (Singer és Wolfner), 244 p. Kiadói félvászon-kötés, egy lapon folttal és kisebb szakadással, egyébként jó állapotban.
17437.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bakacsi Ernő: Szívdobbanás.+ Lángoló tavasz. A szerző által Somos Béla (1938-1?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példányok. Bp., 2010-2012.,Hungarovox. Kiadói papírkötések.
17438.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kádár Lajos: Cigányok. Regény. Bp.,é.n.,Barkóczi László. Kiadói egészvászon-kötés
17439.

Rufpreis:
1 400 HUF

Magányos csillag. In memoriam Erdélyi József. Vál., szerk., összeáll.: Medvigy Endre. Az összeállító, Medvigy Endre (1948-) József Attila-díjas irodalomkutató által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2006., Nap Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17440.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szabó Ferenc: Jelek az éjszakában. Tanulmányok és új versek. A szerző által DEDIKÁLT példány. Róma, 1983., Tip. Ugo Detti. Emigráns kiadás. Kiadói papírkötés.
17441.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF