Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Kardos Árpád: Muskátli. Elbeszélések. A borító Mihalovits János festőművész munkája. Sopron, 1938., Székely és Társa, 142+1 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Ritka!
17454.

Rufpreis:
1 200 HUF
23

Nagy Lajos: Egy prédikátor dalaiból. A szerző által Valkó Miklós törvényszéki bíró részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1924, Globus, 188+2 p. Kiadói papírkötés, tulajdonosi bejegyzéssel, foltos, az elülső borító felső sarkán és néhány lap felső sarkán kis hiánnyal.
17455.

Rufpreis:
1 800 HUF

Rédey Tivadar: Kritikai dolgozatok és vázlatok. A szerző, Rédey Tivadar (1885-1953) könyvtáros, színház- és irodalomtörténész, az Országos Széchényi Könyvtár főigazgató-helyettese által dedikált példány. ("Binder Jenő igazgató úrnak őszinte tisztelettel. (1)931. jan. 13.") Bp., 1931, Pfeifer Ferdinánd,(Zeidler Testvérek), 159+1 p. Papírkötés, bekötött, javított eredeti elülső papírborítóval, ceruzás aláhúzásokkal.
17456.

Rufpreis:
1 800 HUF

Andai Ernő: Az arckép. Novellák. DEDIKÁLT példány. Bp., 1922, Dick Manó, 77+1 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé foltos borítóval.
17457.

Rufpreis:
1 800 HUF

17458.

Rufpreis:
1 000 HUF

17459.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Zsigmond: Irgalmatlanul... ...Kegyelmesen. Paris, 1930., Union-Presse, 78 p. Kiadói papírkötés, szakadt, kissé sérült, kissé foltos borítóval. Felvágatlan lapokkal. Számozott (234/520) példány, kézi számozással.
17460.

Rufpreis:
1 400 HUF

17461.

Rufpreis:
1 200 HUF

Dr. Viszota Gyula: Kisfaludy Károly hagyatéka. (Különnyomat A Kisfaludy-Társaság Évlapjai XXXVIII. számából). (Bp., 1903), Kisfaludy-Társaság, 81-154 p. Egészvászon-kötésben.
17462.

Rufpreis:
1 200 HUF

17463.

Rufpreis:
1 200 HUF

Perger István-Köves Pál-Varga Gergely-Németh Era-Gréczy Zsolt: Medgyessy. Bp., 2004, Ringier - Magyar Hírlap Könyvek. Kiadói papírkötés.
17464.

Rufpreis:
1 200 HUF

A magyar királyi vallás- és közoktatásügyi miniszter 1922. évi december hó 21-én 130.700/VIIIa sz. al. kiadott rendelete az iskoláztatási kötelesség teljesítésének biztosításáról szóló 1921. évi XXX. törvénycikk végrehajtása tárgyában 72p. Megviselt papírkötésben
17465.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF