Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

17502.

Rufpreis:
1 000 HUF

François Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp., 1944, Officina. Tizenegyedik kiadás. Félvászon-kötés, javított pótolt gerinccel, kopott borítóval.
17503.

Rufpreis:
1 000 HUF

Balkovitzné Cynotler Magda: Olvasmányunk: A Tüskevár. 1978, Fővárosi Pedagógiai Intézet. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
17504.

Rufpreis:
1 200 HUF

17505.

Rufpreis:
1 200 HUF

17506.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csokonai Vitéz Mihály: A lélek halhatatlansága. Karácsony Sándor bevezető tanulmányával. A fametszetű borító Szoboszlai Mata János munkája. Debrecen, 1940, Exodus (Nagy Károly-ny.), 79+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötésben, a borítón kis sérülésekkel, a borító és néhány lap kissé foltos.
17507.

Rufpreis:
1 000 HUF

17508.

Rufpreis:
1 000 HUF

Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17509.

Rufpreis:
1 000 HUF

17510.

Rufpreis:
1 000 HUF

Ady Endre: Szeretném ha szeretnének + Halottak élén. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kijáró címlapok, viseltes állapotban.
17511.

Rufpreis:
1 200 HUF

Sebők Zsigmond: A hivatal és egyéb történetek. Bp., Lampel. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
17512.

Rufpreis:
1 000 HUF

17513.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF