Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2670983
17502
431
2743197
17503
431
François Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp., 1944, Officina. Tizenegyedik kiadás. Félvászon-kötés, javított pótolt gerinccel, kopott borítóval.
2712987
17504
431
Balkovitzné Cynotler Magda: Olvasmányunk: A Tüskevár. 1978, Fővárosi Pedagógiai Intézet. Kiadói papírkötés, gerinc sérült, kopottas állapotban.
2706246
17505
431
2706367
17506
431
2732389
17507
431
Csokonai Vitéz Mihály: A lélek halhatatlansága. Karácsony Sándor bevezető tanulmányával. A fametszetű borító Szoboszlai Mata János munkája. Debrecen, 1940, Exodus (Nagy Károly-ny.), 79+(1) p. Kiadói illusztrált papírkötésben, a borítón kis sérülésekkel, a borító és néhány lap kissé foltos.
2706280
17508
431
2713204
17509
431
Gömör Tamás: A túlélő. DEDIKÁLT! Bp., 2004. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2706190
17510
431
2712969
17511
431
Ady Endre: Szeretném ha szeretnének + Halottak élén. Bp., Athenaeum. Kiadói egészvászon kötés, kijáró címlapok, viseltes állapotban. 2712957
17512
431
Sebők Zsigmond: A hivatal és egyéb történetek. Bp., Lampel. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinc, kopottas állapotban.
2498693
17513
431
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF