https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Rimbaud, Arthur: Napfény és hús. Arthur Rimbaud minden verse, prózája és válogatott levelei. Vál., szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Bárdos László. Bp., 1989, Kozmosz Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.
1
17490.

Rimbaud, Arthur: Napfény és hús. Arthur Rimbaud minden verse, prózája és válogatott levelei. Vál., szerk., a jegyzeteket és az utószót írta: Bárdos László. Bp., 1989, Kozmosz Könyvek. Kiadói egészvászon-kötés, jó állapotban, kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Les bibliothéques centrales et la construction des identités collectives. Edité par Frédéric Barbier et István Monok. L'Europe en réseaux Vol. III. Leipzig, 2005. Leipzig Universitätsverlag. Német és francia nyelven. Kiadói papírkötés.
1
17491.

Les bibliothéques centrales et la construction des identités collectives. Edité par Frédéric Barbier et István Monok. L'Europe en réseaux Vol. III. Leipzig, 2005. Leipzig Universitätsverlag. Német és francia nyelven. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Leleszy Béla: Nyugat felé! Budapest 1942. Grill Károly Könyvkiadó Vállalat. Kiadói vászon kötésben
1
17492.

Leleszy Béla: Nyugat felé! Budapest 1942. Grill Károly Könyvkiadó Vállalat. Kiadói vászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Illés Endre: Szakadékok. Bp., 1969, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.
1
17493.

Illés Endre: Szakadékok. Bp., 1969, Magvető. A szerző dedikációjával. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
AK Füzetek sorozat 2 kötete (5., 6.):  Esterházyy Péter: Daisy, Nádas Péter: Nézőtér. Kiadói papírkötésben. Bp., 1983-1984., Magvető. Kiadói papírkötés.
1
17494.

AK Füzetek sorozat 2 kötete (5., 6.): Esterházyy Péter: Daisy, Nádas Péter: Nézőtér. Kiadói papírkötésben. Bp., 1983-1984., Magvető. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
P. Szathmáry Károly: Gondos András története vagy "Legfőbb kincs az egészség." Jó Könyvek 47. Bp., ,Méhner Vilmos, foltos, szakadt, ceruzás bejegyzésekkel, 30+2 p.
1
17495.

P. Szathmáry Károly: Gondos András története vagy "Legfőbb kincs az egészség." Jó Könyvek 47. Bp., ,Méhner Vilmos, foltos, szakadt, ceruzás bejegyzésekkel, 30+2 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Fitz József: A magyar könyv története 1711-ig. (Fitz-Kéki: A magyar könyv története I. rész). Bp., 1959, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel.
1
17496.

Fitz József: A magyar könyv története 1711-ig. (Fitz-Kéki: A magyar könyv története I. rész). Bp., 1959, Magyar Helikon. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, fakó gerinccel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2001 Átváltozások. 20-21. szám.: Szürrealizmus. Szerk.: Szánthó F. István. Bp., 2001, Átváltozások Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
1
17497.

2001 Átváltozások. 20-21. szám.: Szürrealizmus. Szerk.: Szánthó F. István. Bp., 2001, Átváltozások Alapítvány. Kiadói papírkötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.
1
17498.

Albisy Katalin: Kova Gyuri és társai. Elbeszélesek. Bp., 1902, Rákosi Jenő (Budapesti Hirlap-ny.), 308+(2) p. Átkötött félvászon-kötésben, márványozott lapélekkel, kissé foltos, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Francois Villon: Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp.,2002, Forever. Kiadói papírkötés
1
17499.

Francois Villon: Francois Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp.,2002, Forever. Kiadói papírkötés

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Korrajzok XV-XVII. füzet: Beöthy Zsolt. Szerk.: Kőrösi László. Kortörténeti Könyvtár XV - XVII. füz. Bp., 1895., "Pártia" Rt., 200 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt,gyűrött borítóval, a címkép kijár.
1
17500.

Korrajzok XV-XVII. füzet: Beöthy Zsolt. Szerk.: Kőrösi László. Kortörténeti Könyvtár XV - XVII. füz. Bp., 1895., "Pártia" Rt., 200 p. Kiadói papírkötés, kissé szakadt,gyűrött borítóval, a címkép kijár.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., é.n., Dante. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
1
17501.

Gárdonyi Géza: A bor. Falusi történet 3 felvonásban. Bp., é.n., Dante. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse