László Anna: Zárójelentés. Regény. A szerző által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1969., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, foltos papír védőborítóban.
Varga Imre: Játék Vénusz dombján. A szerző által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2014., Napkút. Kiadói papírkötés.
Tarbay Ede: Tükrök által darabokban. Kettős hitvallás. Versek. A szerző által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Jel könyvek 8. Bp., 1993., Jel Kiadó. Kiadói papírkötés.
Horváth Lajos: Olasz csizma. Novellák. A szerző által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Székesfehérvár, 1993, Vörösmarty Társaság. Kiadói papírkötés.
Kiss József: Kiss József ujabb költeményei. 1883-1889. Első kiadás. ; Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Harmadik kiadás. Bp., 1891-1889, Révai, VIII+143+95 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
Leonhard Frank: Michael visszatér. Ford. és az utószót írta: Fáy Árpád. Modern Könyvtár 3. Bp., én., Európa. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja hagyatékából, azonosítatlan személy érdekes ajándékozási soraival.
Kálnay Adél: Törött tükör. Válogatott és új novellák. A szerző által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2002., Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés.