Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

László Anna: Zárójelentés. Regény. A szerző által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1969., Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói sérült, foltos papír védőborítóban.
17478.

Rufpreis:
1 000 HUF

Varga Imre: Játék Vénusz dombján. A szerző által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2014., Napkút. Kiadói papírkötés.
17479.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tarbay Ede: Tükrök által darabokban. Kettős hitvallás. Versek. A szerző által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Jel könyvek 8. Bp., 1993., Jel Kiadó. Kiadói papírkötés.
17480.

Rufpreis:
1 200 HUF

Horváth Lajos: Olasz csizma. Novellák. A szerző által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Székesfehérvár, 1993, Vörösmarty Társaság. Kiadói papírkötés.
17481.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gáti Mariann: Napból jöttem. DEDIKÁLT! hn., 1997., Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17482.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kuprin, [Alekszandr Ivanovics]: Szulamit. Ford.: Gellért Gergely. Bp., 1958., Európa. Számos színes illusztrációval. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé foltos borítóval, 5 lap meglazult.
17483.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss József: Kiss József ujabb költeményei. 1883-1889. Első kiadás. ; Mese a varrógépről. Baditz Ottó rajzaival. Harmadik kiadás. Bp., 1891-1889, Révai, VIII+143+95 p. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, Wolfner-kötés, festett lapélekkel, kopott, foltos borítóval, foltos lapokkal.
17484.

Rufpreis:
1 000 HUF

Leonhard Frank: Michael visszatér. Ford. és az utószót írta: Fáy Árpád. Modern Könyvtár 3. Bp., én., Európa. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval. Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja hagyatékából, azonosítatlan személy érdekes ajándékozási soraival.
17485.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kálnay Adél: Törött tükör. Válogatott és új novellák. A szerző által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2002., Kortárs. Kiadói kartonált papírkötés.
17486.

Rufpreis:
1 000 HUF

Egy öreg báró: Gál Sándor pusztulása. Magyar Mesemondó 25. sz. Bp., 1888, Méhner Vilmos, szakadt, kissé foltos, 16 p.
17487.

Rufpreis:
1 000 HUF

Fekete István: A koppányi aga testamentuma. Bp., 1960, Magvető Kiadó. Győry Miklós rajzaival. Kiadói kartonált papírkötés.
17488.

Rufpreis:
1 600 HUF

17489.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF