Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Hock János: A törvények könyve. Bp., 1939., Urbányi István. Kiadói papírkötés, kiadói szakadozott papír védőborítóban, foltos.
17382.

Rufpreis:
2 400 HUF

Wlasssics Tibor: Virágok tusáján... 1914-1915. Versek. Bp., 1916., "Pátria". Kiadói papírkötés.
17383.

Rufpreis:
2 000 HUF

Illyés Gyula: Mint a darvak. Bp.,1942,Nyugat. Első kiadás. Kiadói kissé kopott, kissé szakadt papírkötés.
17384.

Rufpreis:
2 000 HUF

Petőfiné Szendrey Julia naplója és levelei Térey Marihoz. Jókai Mór előszavával. Bp.,1898,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Átkötött félvászon-kötés.
17385.

Rufpreis:
2 000 HUF

Lu Hszün: Irodalom, forradalom, társadalom. Irodalompublicisztikai írások. Vál. és ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Galla Endre. A fordító, Galla Endre (1928-2008) sinológus, diplomata, irodalomtörténész, műfordító által DEDIKÁLT példány. Bp., 1981., Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17386.

Rufpreis:
2 400 HUF

Babits Mihály: Elza pilóta vagy a tökéletes társadalom. Regény. Bp., [1933], Nyugat (Viktória-ny.), 362+4 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott, foltos borítóval.
17387.

Rufpreis:
2 000 HUF

Nemere István: Kennedy rejtély.; A legújabb titkok könyve. A szerző által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példányok. Gyöngyös, 2003-2005, Pallas. Kiadói papírkötések.;
17388.

Rufpreis:
2 000 HUF

Jakab Ödön: Róza. Költemények. Franklin-Társulat. Bp. 1907. Dedikált! Kiadói erősen sérült bőr kötésben.
17389.

Rufpreis:
2 000 HUF

Vetró Lajos Endre: Béla czigány. Marosvásárhely, 1909. Róth Antal. Kiadói papírborítóval, korabeli félvászon kötésben, beragasztott fényképpel Kopott, egy lap sérült
17390.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mikor a lélek ünnepel. A ,,Névtelen Szellem" tanításai Eszter médium útján. Bp., 1938., Szellemi Búvárok Pesti Egylete, 212 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos, kissé kopott borítóval, a címlap sarkán hiánnyal.
17391.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rajk László és társai a népbíróság előtt. Az ún. "Kék Könyv" hasonmás kiadása. A bevezető tanulmányt írta: Zinner Tibor. Bp., 1989., Magyar Eszperantó Szövetség. Kiadói papírkötés. + Marx politikai gazdaságtana. Ford.: Schönstein Sándor. Papírkötésben, kissé szakadozott, 49-87 p. Litván György (1929-2006) történész névbejegyzésével.
17392.

Rufpreis:
2 400 HUF

Jane Struthers: A tenyérjóslás bibliája. Átfogó útmutató a kézelemzéshez. Alexandra, kiadói kartonkötésben.
17393.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF