Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

17394.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bitó László: A technopuccs dosszié. DEDIKÁLT! 2007, Argumentum. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17395.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bódis Kriszta: Artista. Pécs, 2006, Jelenkor. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17396.

Rufpreis:
1 200 HUF

Remethey Fülepp Dezső: A nagy szenvedély. A dohányzás története. Bp., 2016, Kortárs Könyvkiadó. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés, jó állapotban, volt könyvtári példány.
17397.

Rufpreis:
1 600 HUF

Byron: Mazeppa. Ford.: Kosztolányi, Dezső. Gyoma, 1917, Kner Izidor, 44+2 p. Első kiadás. A címlapot Divéky József (1887-1951) rajzolta. Kiadói papírkötés, a gerincen sérülésnyomokkal.
17398.

Rufpreis:
1 200 HUF

Fodor András: A bábu vére. DEDIKÁLT! Bp., 1978, Szépirodalmi. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17399.

Rufpreis:
1 200 HUF

Itámár Jáoz-Keszt versei. Mezei András utószó. Új Pegasus. A szerző, Itamár Jáoz-Keszt (1934-2021) magyarországi születési izraeli költő által DEDIKÁLT példány. Bp., 1989., Európa. Kiadói papírkötés.
17400.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Paizs Tibor: Bestiárium. Bp., 2000, Penna Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17401.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zemlényi Zoltán: Hoppárézimi! - Kitiltottak. (Egy kötetben). H.n., 2002, Big Melon Kft. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17402.

Rufpreis:
2 400 HUF

Zya-Péli: Francia-magyar szerelem Izlám-Adrikában. Paris, 1930, Courrier Colonial. Kiadói papírkötés, gerincnél szakadt, kopottas állapotban.
17403.

Rufpreis:
1 600 HUF

Alföldy Jenő: Halandó kézzel halhatatlanul. Elemzések és tanulmányok Illyés Gyula verseiről. Csoóri Sándor előszavával. A szerző, Alföldy Jenő (1939-) József Attila-díjas irodalomtörténész, kritikus által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2003, Orpheusz. Kiadói papírkötés.
17404.

Rufpreis:
1 800 HUF

Beke György: Advent a kaszárnyában. A szerző által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Csíkszereda, 2003, Pallas-Akadémia Könyvkiadó. Kiadói papírkötés.
17405.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF