Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Kaiser László: "Áldassál, emberi Verejték." Portrék, emlékek, köszöntések. A szerző által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2016, Hungarovox. Kiadói papírkötés.
17406.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kelet-európai századok. Tanulmányok Gál István Apollo folyóiratának és Sziklai László tudományos pályájának ötvenedik évfordulójára. Szerk.: Fried István. Bp., 1984., Magyar Iparművészeti Főiskola Typo-Grafikai Tanszéke. Kiadói papír kötésben.
17407.

Rufpreis:
1 200 HUF

Vámos Miklós: Anya csak egy van. Regény. A szerző, Vámos Miklós (1950-) által DEDIKÁLT példány és a könyv hátuljában Vámos Miklós által saját kezüleg írt beragasztott köszönetnyilvánító sorokkal. Bp., 1995, Ab Ovo. Kiadói kartonált papírkötés, sérült kötéssel.
17408.

Rufpreis:
1 400 HUF

Filep Tamás Gusztáv: Zalabai Zsigmond. ALÁÍRT példány. Műhely. Dunaszerdahely, 1998, Nap Kiadó. Kiadói papírkötés.
17409.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bayer Zsolt: Tündértemető és egyéb novellák. A szerző, Bayer Zsolt (1963-) újságíró, politikus által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp.,(2002.),Kairosz. Kiadói papírkötés.
17410.

Rufpreis:
1 600 HUF

[József Attila]: Sokan voltak és körülvettek... tanárok, barátok, szerelmek. Összeáll.: Karda László. Boros Péter illusztrációival. Az összeállító által ALÁÍRT példány. hn., 2005., Kaditron. Kiadói papírkötés.
17411.

Rufpreis:
1 000 HUF

Érsek Tibor: Vallomások Lizának. Válogatott elbeszélések. A szerző által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2003, AccordiA. Kiadói papírkötés.
17412.

Rufpreis:
1 200 HUF

Balla D. Károly: Életed volt regénye. Egy önmagát mintázó torzó. A szerző, Balla D. Károly (1956-) József Attila-díjas kárpátaljai magyar író által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. hn., 1998, Európai Protestáns Magyar Szabadegyetem. Kiadói papírkötés.
17413.

Rufpreis:
1 200 HUF

Serfőző Simon: Mindenáron. A szerző által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2005., Püski. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17414.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rejtő Jenő (P. Howard): A szőke ciklon. Déva, 2013, Corvin Kiadó. Para István illusztrációival. Kiadói papírkötés.
17415.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kissházy József: Nevetős fejfák. Nyíregyháza, 1988, SZÁMALK. Reprint kiadás. Kiadói papírkötés.
17416.

Rufpreis:
1 200 HUF

Selma Lagerlöf: Krisztus-legendák. Kilenc képpel. Ford.: Osváth Kálmán. Debrecen, 1933, Városi-ny. Kiadói papírkötés. + Selma Lagerlöf: Helga. Ford.: Benedek Marcell.; Legendák. Magyar Könyvtár 738-739., 577. Bp.,én.,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai) Rt. Kiadói papírkötések, szakadt, széteső állapotban, az egyik foltos, papírvédőborítóban.
17417.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF