Konrád György: Az autonómia kísértése - Antipolitika. Bp., 1989, Codex Rt. Kiadói papírkötés, a hátsó borító szamárfüles. A szerző által DEDIKÁLT példány.
Számos színes nóta naponta. Szerk.: Gulyás Sándor. Érd, 2010, Gulyás András magánkiadása. Kiadói papírkötés. A könyv szerkesztője, Gulyás Sándor által DEDIKÁLT példány.
Tudod-e az én nótámat? Kvíz kezdőknek és haladóknak. Szerk.: Gulyás Sándor. Érd, 2011, Gulyás András magánkiadása. Kiadói papírkötés. A könyv szerkesztője, Gulyás Sándor által DEDIKÁLT példány.
Színi Károly: Válogatott írások. Táncsics-sorozat 10. füzet. Szerk.: Marton Jenőné, Kovács Andrásné, Simor András. Az egyik szerkesztő, Simor András által DEDIKÁLT példány. Békéscsaba, 1995., Tevan Andor Gimnázium. Kiadói papírkötés, jó állapotban. Megjelent 500 példányban.
Karády Ignác (szerk.): Legújabb magyar-német levelező és üzleti tanácsadó, a polgári életben előforduló mindenféle levelezéseknek és iratoknak gyűjteménye. Bp., Franklin. Félvászon kötés, kopottas állapotban.