Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

17346.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

17347.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zachár Ilona: ....és terjesztém a szent tüzet. I-II. köt. Bp.,én., Grill. Kiadói félvászon-kötés, Dajbukát Gergely ex libris-szével és ajándékozási soraival.
17348.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bíró-Balogh Tamás: Könyvvel üzenek néked. Radnóti Miklós dedikációi. Bp., 2016, Szépmíves. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, jó állapotban.
17349.

Rufpreis:
2 000 HUF

17350.

Rufpreis:
1 400 HUF

17351.

Rufpreis:
3 000 HUF

Comte de Gobineau: A renaissance. Bp., Genius. Bordázott gerincű félbőr-kötés, kopottas állapotban.
17352.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kemény G. Gábor: Mocsáry Lajos a népek barátságáért. Dedikált Kiss Károly miniszterelnök-helyettesnek. Bukarest, 1972, Politikai.
17353.

Rufpreis:
2 800 HUF

Vass Tibor: Mennyi semenni. Hernádkak, 2012. DEDIKÁLT! Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
17354.

Rufpreis:
2 400 HUF

Koós Ferenc: Életem és emlékeim. Bukarest, 1971, Kriterion. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
17355.

Rufpreis:
2 400 HUF

17356.

Rufpreis:
1 400 HUF

17357.

Rufpreis:
2 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF