Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Ádám Tamás: Tetovált csuhébabák. Összegyűjtött versek. 1982-2010. A szerző által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2012, Hungarovox. Kiadói kartonált papírkötés.
17442.

Rufpreis:
1 200 HUF

Székhelyi József-Németh György: Villon XXI. Szeged, 2009, Némber Van Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17443.

Rufpreis:
1 200 HUF

17444.

Rufpreis:
1 000 HUF

Milton: Sámson. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, kopottas állapotban.
17445.

Rufpreis:
1 000 HUF

Sebők Zsigmond: Bajcsányi de Cadem és egyéb elbeszélések. Bp., é.n. Franklin. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben
17446.

Rufpreis:
1 000 HUF

Nagy Sándor Gyorsírása I-II. köt. Bp., 1912-1909, Kókai Lajos. Kiadói papírkötések, az I. kötet borítója szakadt, foltosak.
17447.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hada Renáta-Pitrik Zsuzsa: 3:1 a szólásszabadság javára. Csonka könyv a politikusokról. Pécs,[2003.],Alexandra. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
17448.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ephraim Kishon: Hiszi a piszi. Fejesugrás a magas politika pocsolyájába. Bp.,2004,Akadémiai. Kiadói papírkötés.
17449.

Rufpreis:
1 200 HUF

Ignácz Rózsa: Orisika. A szerző, Ignácz Rózsa (1909-1979) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1963, Móra. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött modern egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, körbevágott.
17450.

Rufpreis:
1 600 HUF

Valaczka András: A költészet genetikája. Szóörökléstani vázlatok. A szerző által Somos Béla (1938-1?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp.,2004,Magyar Napló. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az egyik sarkán gyűrődésnyommal.
17451.

Rufpreis:
1 200 HUF

Méhes György: A zsebrevágott osztály. Gyermekszíndarabok. Csíkszereda, 1970., Hargita megye Művelődés- és Művészetügyi Bizottsága Nép Alkotások Háza, 118 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.
17452.

Rufpreis:
1 200 HUF

Markó és a sárga kalmár. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Arató György. Hoppál Mihály 70. születésnapjára. Bp., 2012, Aranyossy Press, 48 p. Kiadói papírkötés. 6 - 15. példány.   Hoppál Mihály (1942-) Széchenyi-díjas etnológus, folklorista.
17453.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF