Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2773087
17442
431
Ádám Tamás: Tetovált csuhébabák. Összegyűjtött versek. 1982-2010. A szerző által Somos Béla (1938-?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 2012, Hungarovox. Kiadói kartonált papírkötés.
2704417
17443
431
Székhelyi József-Németh György: Villon XXI. Szeged, 2009, Némber Van Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
2705207
17444
431
2718669
17445
431
Milton: Sámson. Bp., 1955, Új Magyar Könyvkiadó. Félvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, kopottas állapotban.
2705205
17446
431
Sebők Zsigmond: Bajcsányi de Cadem és egyéb elbeszélések. Bp., é.n. Franklin. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben
2750649
17447
431
Nagy Sándor Gyorsírása I-II. köt. Bp., 1912-1909, Kókai Lajos. Kiadói papírkötések, az I. kötet borítója szakadt, foltosak.
2765855
17448
431
Hada Renáta-Pitrik Zsuzsa: 3:1 a szólásszabadság javára. Csonka könyv a politikusokról. Pécs,[2003.],Alexandra. Kiadói papírkötés, ajándékozási sorokkal.
2766179
17449
431
Ephraim Kishon: Hiszi a piszi. Fejesugrás a magas politika pocsolyájába. Bp.,2004,Akadémiai. Kiadói papírkötés. 2765906
17450
431
Ignácz Rózsa: Orisika. A szerző, Ignácz Rózsa (1909-1979) által DEDIKÁLT példány. Bp., 1963, Móra. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Átkötött modern egészvászon-kötés, kissé sérült gerinccel, kopott borítóval, körbevágott.
2773021
17451
431
Valaczka András: A költészet genetikája. Szóörökléstani vázlatok. A szerző által Somos Béla (1938-1?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp.,2004,Magyar Napló. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, az egyik sarkán gyűrődésnyommal.
2773505
17452
431
Méhes György: A zsebrevágott osztály. Gyermekszíndarabok. Csíkszereda, 1970., Hargita megye Művelődés- és Művészetügyi Bizottsága Nép Alkotások Háza, 118 p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 1000 példányban.
2773555
17453
431
Markó és a sárga kalmár. Ford., az utószót és a jegyzeteket írta: Arató György. Hoppál Mihály 70. születésnapjára. Bp., 2012, Aranyossy Press, 48 p. Kiadói papírkötés. 6 - 15. példány. Hoppál Mihály (1942-) Széchenyi-díjas etnológus, folklorista. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF