Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Szabó István: Földrészről földrészre. (Versek). Melbourne, 1991, szerzői magánkiadás. Tűzött papírkötésben.
17466.

Rufpreis:
900 HUF
2,44
2,81

Pierre Brisson: Bolond évek színháza. Gyergyai Albert fordító DEDIKÁCIÓJÁVAL. Kiadói papírkötésben, sérült.
17467.

Rufpreis:
2 000 HUF

17468.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bajza összegyűjtött munkái V. kötet. Toldy Ferenc által. Pest, 1863, Heckenast. Második kiadás. Korabeli aranyozott egészvászon kötés, a borítón kopásnyomokkal, a gerincen címkenyomokkal, a címlapon ajándékozási bejegyzéssel.
17469.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bertha Bulcsu: Kommunizmus délutáni napfényben. Nagy Franciska (1943-2022) író, Bertha Bulcsu (1935-1997) író özvegye által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1996., Magvető. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, foltos.
17470.

Rufpreis:
1 600 HUF

Tenczer Márton: Szerelmem, Lisi. Történetek az első európai világszépéről Tenczer Márton elbeszélése alapján. Bp., 2000., Mágus. Kiadói kartonált papírkötés
17471.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rubén David González Gallego: Fehéren feketén. Ford.: Abonyi Réka. Bp., 2005., GABO. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17472.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss József: Ünnepnapok. Cserna Károly rajzaival. Bp.,1888,Révai. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, ajándékozási bejegyzéssel.
17473.

Rufpreis:
1 600 HUF

Szakonyi Károly: Álomirodalom. A szerző,  Szentkuthy Miklós: Bianca Lanza di Casablanca. Naplóregény. 1946-47. Szerk. és az utószót írta: Tompa Mária. Benne a szerkesztő által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT kártyával. Pécs, 1994., Jelenkor. Kiadói kissé kopott papírkötés,
17474.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tóth Bálint Péter: Szög a zsákból. Egy (f)ideális házasság története. hn., 2006, Mayer Aranka. Kiadói papírkötés
17475.

Rufpreis:
1 000 HUF

Uhrin Benedek: A római táncmulatság. A szépség áldozata II. kötete. DEDIKÁLT! Győr, 1991, Széchényi Nyomda, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
17476.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rohrer Lászlóné Czipp Irén: Az utolsó kíntornász. Veszprém, 2008., Pro-Fi Print Kft. Kiadói papírkötés, érdekes ajándékozási sorokkal.
17477.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF