Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

17370.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db fordító által DEDIKÁLT könyv. Vailand: Különös játék. Ford: Gordon Etel. Bp., 1963. Európa könyvkiadó. Egészvászon kötés, szakadt papír védőborítóval, Szergely Cernszkij: A gárdatiszt. Bp., 1958. Európa. Rab Zsuzsa fordító által dedikált. Egészvászon kötés, szakadt papír védőborító
17371.

Rufpreis:
2 000 HUF

Endrei Judit: Mindörökké nő. Endrei Judit könyve. DEDIKÁLT! Szentendre, 2003., Endrei Könyvek. Első kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
17372.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hans Sachs:A lovag meg az ibolya. Harminchárom farsangi komédia és egy svank. Mann Lajos fordításában. A fordító által Major Anna (1932-2021) dramaturg,a Szabó - család dramaturgja részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1999., Orpheusz Könyvkiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17373.

Rufpreis:
1 200 HUF

Gubcsi Lajos: Az élet túlsó oldala. Bp., 2008, GL-4 Kft. Harmadik kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, a borítón réz plakettel, átlátszó műanyag védőborítóban, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17374.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wallace, Edgar: A hét lakattal lezárt ajtó + Az erőszak ökle. Bp., Genius és Palladis. Egészvászon kötés, gerincnél szakadt, viseltes állapotban.
17375.

Rufpreis:
1 600 HUF

A Kuun-kódex I-II. kötet. Sajtó alá rendezte, az előszót írta és a jegyzeteket összeállította Varga Imre. Bibliotheca Historica. Bp.,1979, Helikon. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói karton tokban, jó állapotban.
17376.

Rufpreis:
2 000 HUF

Knoll, Ludwig: Kulturgeschichte der Erotik. Band 1: A - Br. Flensburg, é.n., Beate Uhse international. Gazdag erotikus képanyaggal illusztrálva. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón némi kopással.
17377.

Rufpreis:
1 600 HUF

Márai Sándor 5 könyve: Műsoron kívül; Történelmi regények I-II.; Tájak, városok, emberek; Kassai őrjárat. Kiadói egészvászon-kötés/kartonált papírkötés, jó állapotban.
17378.

Rufpreis:
2 400 HUF

3 db színmáveket, népszínműveket tartalmazó kolligátum Prém József: Helikoni ünnep, Adoprján báró, Sziomahzy: A kegyelmes úr halála és más művek korabeli kissé kopottas félvászon kötésben
17379.

Rufpreis:
2 000 HUF

Hock János: Az ember könyve. Bp., 1937., Urbányi István. Átkötött félvászon-kötés, a címlap és két lapon javításnyomokkal, néhány foltos lappal és címlappal, ceruzás aláhúzásokkal.
17380.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vámos Miklós: Utazások Erotikában. (Ki a franc az a Goethe?) Bp., 2007, Ab Ovo. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17381.

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF