Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

17418.

Rufpreis:
1 400 HUF

Vöő Gabriella: Szaván fogjuk. Erdélyi magyar szólások. Székelyudvarhely, 1999, Erdélyi Gondolat. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány.
17419.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bodosi György: A nap hiánya. DEDIKÁLT! Bp.,1971.,Magvető. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt papír védőborítóban. Megjelent 1800 példányban.
17420.

Rufpreis:
1 200 HUF

Bächer Iván: Ruccanások. A szerző, Bächer Iván (1957-2013) által dedikált. Bp., 2007., Ulpius-ház. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17421.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sajó László: A kavics helye. A szerző által Somos Béla (1938-1?) író, költő, pedagógus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1992, Századvég. Kiadói papírkötés.
17422.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rieger Gyula: A bank, mint üzlet. Tébe Könyvtár 108. Bp., 1944, Tébe Kiadóvállalat, 198 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval.
17423.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hamsun, Knut: Pán. Glahn hadnagy följegyzéséből. Ford.: G. Beke Margit. (Bp.), é.n., Fővárosi Könyvkiadó, 189+(3) p. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés
17424.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kucsera Ignácz: Legszükségesebb magyar és tót szavak gyűjteménye, egyszersmind nyelvgyakorló a magyar nyelv gyorsabb és könnyebb megtanulására. Segédkönyvül a tót néptanodai tanulóknak. Nyitra, 1883, Schempek Ede és Huszár István, 157+(1) p + XII t. (kihajtható). Negyedik kiadás. Kétnyelvű (magyar és szlovák). Átkötött félvászon-kötésben, viseltes állapotban, hiányos gerinccel.
17425.

Rufpreis:
1 000 HUF

Krúdy Gyula: A podolini kisértet. Bp., 1906, Rákosi Jenő, 259 p. Első kiadás. Kiadói papírkötés, sérült, kissé hiányos borítóval, helyenként laza, a fűzéstől elváló lapokkal.
17426.

Rufpreis:
1 200 HUF

Rátonyi Róbert: Ne vegyék komolyan! A szerző, Rátonyi Róbert (1923-1992) színművész, színházi rendező, humorista által Sivó Emil színházi rendező, író részére DEDIKÁLT példány. Rátonyi Róbert által Sivó Emilnek írt, Rátonyit ábrázoló nyomtatványon. Bp., 1971, Kozmosz. Kiadói papírkötés, rossz állapotban.
17427.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rátonyi Róbert: Mulató a Nagymező utcában. A szerző, Rátonyi Róbert (1923-1992) színművész, színházi rendező, humorista által Sivó Emil színházi rendező, író részére DEDIKÁLT példány. Bp.,1987., IPV. Kiadói papírkötés, könyvtest elvált a borítótól, szétvált, sérült, amatőr módon javított kötéssel.
17428.

Rufpreis:
1 000 HUF

17429.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF