Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

17334.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db - Dömötör Sándor: Hetedhét országon túl + Asztalos Miklós: Vidám történetek Mátyás királyról. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17335.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

17336.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hajós József: Köteles Sámuel. Bukarest, 1969, Irodalmi Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17337.

Rufpreis:
2 400 HUF

17338.

Rufpreis:
6 000 HUF

Szép Ernő: Valentine. Regény. Zádor István rajzaival. Bp., 1927, Singer és Wolfner, 231 p. Első kiadás. Számos szövegközi illusztrációval. Átkötött félvászon-kötésben, az eredeti illusztrált elülső papírborító bekötve.
17339.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hartley, George: Philip Larkin 1922-1985, A Tribute. DEDIKÁLT! H.n., The Marvel Press. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17340.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Dicséret, Dicsőség. Emőd Tamás énekeskönyve az 1914-15. esztendőkből. Bp., 1915, Singer és Wolfner. Balogh István lapszámozáson belüli 6 egész oldalas, színes, kőnyomatú grafikájával! Kiadói aranyozott félpergamen-kötés, kissé sérült borítóval és gerinccel.
17341.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

17342.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

17343.

Rufpreis:
5 000 HUF

17344.

Rufpreis:
1 800 HUF

17345.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF