Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Cs. Szabó László: Két part. Bp., 1946, Révai, 297 p. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17298.

Rufpreis:
1 800 HUF

17299.

Rufpreis:
3 000 HUF

B. Eötvös József: A karthausi. Egy kötetben. Pest, 1862, Heckenast Gusztáv, 1 (díszcímlap) t. + 482 p. Ötödik, javított kiadás. Átkötött félvászon-kötésben, aranyozott lapélekkel, kopott borítóval, sérült, hiányos gerinccel, bejegyzéssekkel, foltos lapokkal, körbevágott díszcímlappal, 320-335. oldalak között kijáró lapokkal.
17300.

Rufpreis:
2 800 HUF

Móricz Zsigmond ébresztése. Emlékkönyv. Szerk.: Darvas József. Bp., 1945., Sarló, 291+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. A kötet végén Móricz-bibliográfiával! Papírkötésben.
17301.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hasznos kalauz. Útmutató az életben előforduló mindennemű tudnivalókra, ismeretekre nézve. Bp., 1899., Hornyánszky Viktor, XVI+313 p. Javított gerincű, illusztrált félvászon-kötésben, kopott, foltos borítóval, kissé foltos lapokkal, az utolsó lapon ceruzás jegyzetekkel.
17302.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bereghy Endre: Nemzeti létünk veszedelme. I. füzet. Bp., 1911, Szerzői, ("Élet"-ny.), 24 p. Kiadói papírkötés.
17303.

Rufpreis:
3 000 HUF

1940 Erdélyi Kalendárium, amelyet az Úrnak 1940-ik esztendejére barátainak küld az Erdélyi Férfiak Egyesülete. Bp., 1940, Erdélyi Férfiak Egyesülete (Officina), 32 p. Egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés
17304.

Rufpreis:
2 000 HUF

Weöres Sándor: Teomachia. Drámai költemény. Pécs, 1987, Baranya Megyei Könyvtár, 24+8 p. Kiadói papírkötés. Megjelent 2000 példányban.
17305.

Rufpreis:
3 000 HUF

Jankovics Marcell: Magyar porszemek. Pozsony, 1928., ,,Concordia", 268+2 p. Korabeli, aranyozott félbőrkötésben, a borítón kopásnyomokkal, az elülső tábla borításán kis hiánnyal.
17306.

Rufpreis:
2 000 HUF

Mécs László: Élőket nézek. Versek. Bp., [1938], Révai, 142 p. Kiadói papírkötés, sérült, foltos borítóval, kissé hiányos gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal. Bajor Ágost (1892-1958) Mécs Lászlót ábrázoló ex librisével, Mécs László (1895-1978) autográf aláírásával.
17307.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Mikszáth Kálmán: Urak és parasztok. Bp.,én., Révai,(Pallas-ny.), 6+224 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, hiányzó címlappal, és hiányzó hátsó szennylappal.
17308.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mikszáth Kálmán: Apró gentry és a nép. Bp.,én., Révai,(Pallas-ny.), VIII+240 p. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, festett lapélekkel, kopott, kissé foltos borítóval, a gerincen sérülésnyommal, hiányzó címlappal (IV/V.), az utolsó 2-3 lap hiányzik.
17309.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF