https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 296

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1941, Athenaeum. Stanislav Ostoje-Chrostowski fametszetes ex librisével, Mécs László aláírásával, sorszámozott példány. Kiadói félszvászon-kötés + hozzá egy vers kézirat és két gépirat
1
17526.

Mécs László összes versei 1920-1940. Bp., 1941, Athenaeum. Stanislav Ostoje-Chrostowski fametszetes ex librisével, Mécs László aláírásával, sorszámozott példány. Kiadói félszvászon-kötés + hozzá egy vers kézirat és két gépirat

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Békés István: Új magyar anekdotakincs. A századfordulótól a felszabadulásig. Bp., 1962, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.
1
17527.

Békés István: Új magyar anekdotakincs. A századfordulótól a felszabadulásig. Bp., 1962, Gondolat. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kötéssel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
H. G. Wells 3 műve: Szenvedélyes barátok I-II. köt: Róna Imre., A tengeri tündér. Ford.: Kiss Dezső., Mr. Blettsworthy a kannibálok szigetén. Ford.: Szinnai Tivadar. 3 mű, összesen 4 kötet. Bp.,én,Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, névbélyegzőkkel.
1
17528.

H. G. Wells 3 műve: Szenvedélyes barátok I-II. köt: Róna Imre., A tengeri tündér. Ford.: Kiss Dezső., Mr. Blettsworthy a kannibálok szigetén. Ford.: Szinnai Tivadar. 3 mű, összesen 4 kötet. Bp.,én,Pantheon. Kiadói egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, névbélyegzőkkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Magyar költőnők antológiája. Összeállította: S. Sárdi Margit, Tóth László. Szerk.: F. Almási Éva. A két összeállító, Tóth László, S. Sárdi Margit, a lektor Jankovics József, a fotókat készítő művész Gottl Egon, valamint Benkő Andrea és egy azonosítatlan személy által, a könyv szerkesztője, F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.
1
18500.

Magyar költőnők antológiája. Összeállította: S. Sárdi Margit, Tóth László. Szerk.: F. Almási Éva. A két összeállító, Tóth László, S. Sárdi Margit, a lektor Jankovics József, a fotókat készítő művész Gottl Egon, valamint Benkő Andrea és egy azonosítatlan személy által, a könyv szerkesztője, F. Almási Éva ( 1955-) könyvkiadó, szerkesztő, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Bp., 1997., Enciklopédia. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Debreczeni Árpád: Hindi nyelvkönyv magyaroknak. Bp.,1983, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Országos Központja. Kiadói papírkötés.  Megjelent 600 példányban.
1
18501.

Debreczeni Árpád: Hindi nyelvkönyv magyaroknak. Bp.,1983, Tudományos Ismeretterjesztő Társulat Országos Központja. Kiadói papírkötés. Megjelent 600 példányban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Táncsics: Summárium. Az ember, a gondolkodó, a politikus. Szerk.: Szemző Piroska. Bp,én., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
1
18502.

Táncsics: Summárium. Az ember, a gondolkodó, a politikus. Szerk.: Szemző Piroska. Bp,én., Rózsavölgyi és Társa. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A hatvan éves MTSZ jubileumi évkönyve. Szerk.: Dr. Nagy Ferenc. Bp, 2008, Better Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.
1
18503.

A hatvan éves MTSZ jubileumi évkönyve. Szerk.: Dr. Nagy Ferenc. Bp, 2008, Better Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé karcos borítóval, de egyébként jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
T. Tamás Ferenc: Új hang. 2017. Papírkötés. Dedikált.
1
18504.

T. Tamás Ferenc: Új hang. 2017. Papírkötés. Dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Petrovich Ernő: Fények és árnyak. Bp., 2004, Panax. Kiadói papírkötés. Dedikált.
1
18505.

Petrovich Ernő: Fények és árnyak. Bp., 2004, Panax. Kiadói papírkötés. Dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Francois Villon: A nagy testamentum. Francois Villon Le Grand Testament. Ford.: Vas István. Bp., 1963., Magvető. Szántó Piroska rajzaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.
1
18506.

Francois Villon: A nagy testamentum. Francois Villon Le Grand Testament. Ford.: Vas István. Bp., 1963., Magvető. Szántó Piroska rajzaival. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.
1
18507.

Kassai Vidor emlékezései. A művész születésének századik évfordulójára. Sajtó alá rendezte Kozocsa Sándor. Bp., én., Kir. M. Egyetemi Nyomda. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói egészvászon-kötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kanizsa József: Fénnyel jöttem. Bp., 2012, Krúdy. Papírkötés. Dedikált.
1
18508.

Kanizsa József: Fénnyel jöttem. Bp., 2012, Krúdy. Papírkötés. Dedikált.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
100 HUF
0,27
EUR
,
0,31
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse