Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

17443.

Rufpreis:
1 600 HUF

Pál és Virginia francziából. Vasárnapi Könyvtár. 5. Pest, 1858, Heckenast Gusztáv, 128+2 p. Szövegközti fametszetű illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, a hátsó borító hiányzik.
17444.

Rufpreis:
2 000 HUF

Tabi László: A csodálatos reklám. Világvárosi regények. 770. Bp., 1940, Literária. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
17445.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tatay Sándor: Hét szűk évtized. Lyuk a tetőn. DEDIKÁLT! Bp.,1983,Szépirodalmi. Kiadói egészvászon-kötés, a gerincen kis sérüléssel.
17446.

Rufpreis:
1 600 HUF

Walter János: Gaudeamus. II-III. köt. II. köt.: Nyelvtörténeti érdekességek, számkuriózumok, tréfás feladatok. III. köt.: Történeti érdekességek, jelmondatok, feliratok, ügyességek. Bp.,1925-1926, Szent István-Társulat. Átkötött kissé kopott félvászon-kötések.
17447.

Rufpreis:
1 600 HUF

Heinrich Lützeler: Mi is az állatok. Ford.: G. Kovács Erzsébet, Freiburg-Bécs, én., Herder. Kiadói papírkötés, kissé szakadozott borítóval.
17448.

Rufpreis:
1 400 HUF

Az ördögnek eladott lányok. Bátyai népmesék. Fehér Zoltán gyűjtése. Válogatta, az utószót és a jegyzeteket írta: Fehér Zoltán. A könyv borító illusztrációja és az illusztrációk Lóránt Lilla munkái. Népek meséi sorozat. Bp., 1987, Európa. Kiadói félvászon-kötés, kiadói kissé szakadt, kissé foltos papír védőborítóban, foltos lapélekkel, volt könyvtári példány.
17449.

Rufpreis:
1 600 HUF

Donászy Ferenc: Rejtélyek a történelemből. Elbeszélések az ifjúság számára. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, javított gerinccel, foxing foltos lapokkal.
17450.

Rufpreis:
1 600 HUF

Donászy Ferenc: A győri érckakas és egyéb történeti elbeszélések. Sávely Dezső rajzaival. Bp., 1914., Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált félvászon-kötésben, kopott borítóval.
17451.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nyisztor Zoltán: Ami a Vallomásból kimaradt. Róma. 1971., Dario Detti-ny. Kiadói papírkötés, foltos boirítóval, előzéklapon névbejegyzéssel, helyenként foltos lapokkal, .
17452.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szürke Bagoly: Két kicsi hód. Ford.: Baktay Ervin. A szerző rajzaival. Bp., é.n., Singer és Wolfner. Kiadói kissé kopott félvászon-kötés.
17453.

Rufpreis:
1 200 HUF

Verebes István: Ornél. Bp., 2008, Ulpius-ház. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban, kissé koszos kiadói papír védőborítóban.
17454.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF