Donászy Ferenc: Rejtélyek a történelemből. Elbeszélések az ifjúság szá... https://www.darabanth.com/de/430-Fernauktion/430.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~1000028/Donaszy-Ferenc-Rejtelyek-a-tortenelembol-Elbeszelesek-az-ifjusag-szamara-Bp-en-Athe~II2762097
2762097
17450
430
Beschreibung: Donászy Ferenc: Rejtélyek a történelemből. Elbeszélések az ifjúság számára. Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, javított gerinccel, foxing foltos lapokkal.
: hsz