Walter János: Gaudeamus. II-III. köt. II. köt.: Nyelvtörténeti érdekességek, számkuriózumok, tréfás feladatok. III. köt.: Történeti érdekességek, jelmondatok, feliratok, ügyességek. Bp.,1925-1926, Szent István-Társulat. Átkötött kissé kopott félvászon-kötések.