Ahol mindörökre nyár van. Portrékötet Czigány Györgyről. Az interjúkat készítette és a kötetet szerkesztette: Elmer István. Arcképek Vallomások. Bp.,2006, Jel. Kiadói kartonált papírkötés.
Csodák könyve. Szent hagyományok és népies mondák, melyekben százötven csoda és legenda foglaltatik. Százötven képpel díszesítve. Bp., 1914., Rózsa K- ás Neje, 252 p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.
Goethe: Vonzások és választások. Ford. és a bevezető tanulmányt írta: Vas István. Bp., én., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt. dy Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., 1934., Genius. 255 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
Sealsfield, Charles: Tokeah és a Fehér Rózsa. Átdolgozta: Telekes Béla. Leidenfrost Sándor nyolc rajzával. (Bp., 1923), Genius, VIII+327+(1) p. + 8 t. A képtáblák egy része Biczó András munkája. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, a lapok egy részén kis sarokhiánnyal.
Simon András: Szeretetközelben. Elmélkedések rajzban és írásban. Bp., 1996., Szegeletkő Kiadó. Harmadik, javított kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány. + Benne a szerző saját kézzel írt levelével, rajta saját kezű aláírásával.