Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

George Orwell: Állatfarm. Ford.: Szíjgyártó László. Bp., 1989, Európa. Kiadói papírkötés.
17455.

Rufpreis:
1 200 HUF

László Gyula: Régészeti tanulmányok. Bp., 1977, Magvető. Kiadói egészvászon kötés, kiadói kissé sérült papír védőborítóval.
17456.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ahol mindörökre nyár van. Portrékötet Czigány Györgyről. Az interjúkat készítette és a kötetet szerkesztette: Elmer István. Arcképek Vallomások. Bp.,2006, Jel. Kiadói kartonált papírkötés.
17457.

Rufpreis:
1 400 HUF

Reményik Sándor: Magasfeszültség. Versek. 1935-1940. Bp., 1940, Erdélyi Szépmíves Céh. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel, foltos borítóval.
17458.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csodák könyve. Szent hagyományok és népies mondák, melyekben százötven csoda és legenda foglaltatik. Százötven képpel díszesítve. Bp., 1914., Rózsa K- ás Neje, 252 p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, néhány kissé foltos lappal.
17459.

Rufpreis:
1 600 HUF

Goethe: Vonzások és választások. Ford. és a bevezető tanulmányt írta: Vas István. Bp., én., Franklin. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
17460.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zrínyi Miklós: Szigeti veszedelem. Bp., 1895., Franklin. Hatodik kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott
17461.

Rufpreis:
1 000 HUF

Latinovits Zoltán: Verset mondok. Tanulmányok, nyilatkozatok, műsorok. Összeáll.: Surányi Ibolya. Bp., (1978), Népművelési Propaganda Iroda. Kiadói papírkötés.
17462.

Rufpreis:
1 200 HUF

Hatvany Lajos: Ady a kortársak közt. dy Endre levelei és levelek Ady Endréhez. Bp., 1934., Genius. 255 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal.
17463.

Rufpreis:
1 600 HUF

Sealsfield, Charles: Tokeah és a Fehér Rózsa. Átdolgozta: Telekes Béla. Leidenfrost Sándor nyolc rajzával. (Bp., 1923), Genius, VIII+327+(1) p. + 8 t. A képtáblák egy része Biczó András munkája. Kiadói papírkötés, sérülésekkel, a lapok egy részén kis sarokhiánnyal.
17464.

Rufpreis:
1 400 HUF

Simon András: Szeretetközelben. Elmélkedések rajzban és írásban. Bp., 1996., Szegeletkő Kiadó. Harmadik, javított kiadás. Kiadói papírkötés. A szerző által aláírt példány. + Benne a szerző saját kézzel írt levelével, rajta saját kezű aláírásával.
17465.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kertész Imre: Sorstalanság. Bp.,2002,Magvető. Hatodik. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17466.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF