Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

Juliet Grey 3 kötete Mária Antóniáról: Királyné lettem - Mária Antónia ifjúkora; A fényűzés napjai - Mária Antónia uralkodása; A forradalom napjai - Mária Antónia vallomásai. Ford.: Kovács Kristóf. Bp., 2012-2015, Tericum. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, újszerű állapotban.
17383.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Danielik János: Emlék-könyv. 1-2. egybe kötve. Pest, 1852. Müller Emil. Korabeli ragasztott félbőr kötésben 400 +450 p.
17384.

Rufpreis:
3 000 HUF

Piroch Gábor: Hollywoodland. Bp., 2022, BOOOK Kiadó. Kiadói papírkötés.
17385.

Rufpreis:
3 000 HUF

17386.

Rufpreis:
3 000 HUF

Gárdonyi Géza: Láthatatlan ember. Biczó András rajzaival. Bp., 1944, Dante. VI. ifjúsági kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
17387.

Rufpreis:
3 000 HUF

Nagy Csaba: A magyar emigráns irodalom lexikona. Bp., 2000, Argumentum - Petőfi Irodalmi Múzeum - Kortárs Irodalmi Központ. Kiadói kartonált papírkötés.    A szerző, Nagy Csaba (1948-2019) könyvtáros, irodalomtörténész, lexikográfus, a magyar emigráns irodalom és sajtó kutatója által Viczián János (1940-2013) bibliográfus, könyvtáros, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Viczián János ex libris-szével.
17388.

Rufpreis:
3 000 HUF

Borbándi Gyula: Nyugati magyar irodalmi lexikon és bibliográfia. Bp., 1992, Hitel. Kiadói egészvászon-kötés.  A szerző, Borbándi Gyula (1919-2014) Széchenyi-díjas író, történész, szerkesztő, a magyar emigráció kiemelkedő alakja által Viczián János (1940-2013) bibliográfus, könyvtáros, lexikográfus részére DEDIKÁLT példány. Viczián János ex libris-szével.
17389.

Rufpreis:
3 000 HUF

Marcel Proust: Az eltűnt idő nyomában. I-IV. köt.: Bimbózó lányok árnyékában I-IV. köt. Ford.: Gyergyai Albert. Bp., [1938], Grill,(Győr, Győri Hírlap-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, a borítókon kis kopásnyomokkal.
17390.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25
15

Ady Endre 4 műve:  Az utolsó hajók. (Második kiadás.); Ki látott engem? (Negyedik kiadás.); Uj versek. (Kilencedik kiadás.); Vér és arany. (Tizedik kiadás.) Bp.,én.,Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötések, kissé foltos, kissé kopott borítókkal.
17391.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Petőfi Sándor: A magyar nemes. Pató Pál úr. Itt a nyilam! Szántó Piroska rajzaival. Bp., é.n.(1948?), Révai,(Piatnik-ny.), 5 sztl. lev. Kiadói kartonált spirálkötésben, kissé kopott borítóval, jó állapotban.
17392.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dulf Péter: Alexandri Vazul működése a román irodalom terén. Kolozsvárt, 1881, Stein János, 132 p. Átkötött félvászon-kötés, az utolsó lap szakadt.
17393.

Rufpreis:
3 000 HUF

Leblanc, Maurice: Az aranyszemű asszony. Ford.: Szini Gyula. Bp., 1918, Légrády, 284 p. A borító Haranghy Jenő munkája. Átkötött egészvászon-kötésben, az eredeti illusztrált papírborító elülső része a borítóra kasírozva, a címlap sérült, ragasztott.
17394.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF