Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

George Tabori (Tábori György): Mein Kampf. Leipzig, 2004, Ernst Klett Schulbuchverlag. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17407.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

17408.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Morgenstern, Christian: Akasztófa-énekek. Vál.: Katona Tamás. Kaján Tibor illusztrációival. Bp., 1965, Magyar Helikon. Kiadói félbőr-kötés, jó állapotban. Számozott (1330./1500) példány.
17409.

Rufpreis:
2 000 HUF

Elkésett levelek. (Briefe, die ihn nicht erreichten). Regény levelekben. Ford.: Miklós Jenő. Bp., 1904, Szilágyi Béla (Révai és Salamon-ny.), VII+224 p. Aranyozott egészbőr-kötésben, kopottas, kissé sérült borítóval, helyenként ázásnyomokkal, tulajdonosi névbélyegzővel, ajándékozási sorokkal.
17410.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kaján Tibor: Meglepő táblák. Bp., 1959. Képzőművészeti alap. Vászonkötésben, szakadozott papír védőborítóval. Szegő Gizi grafikus művésznek DEDIKÁLT példány
17411.

Rufpreis:
2 000 HUF
17

Polcz Alaine 2 db könyve: Ideje az öregségnek. Pécs, 2008, Jelenkor. 282 p. Kiadói papírkötés. + Nem trappolok tovább. Naplójegyzetek 2006-2007. Pécs, 2008, Jelenkor. 206 p. Kiadói papírkötés.
17412.

Rufpreis:
2 000 HUF

Dugonics András: Téténynek ékessége melyet versekbe foglalt - - s most az eredeti kézirat szerint nyomtatásban kibocsájt Baróti Dezső. Szeged,[1941],Dugonics András, 59 p. Kiadói papírkötés, a gerincen apró szakadással.  Számozott (250./550) példány.
17413.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kürti András: Mai szép idők. Szegő Gizi grafikusnak DEDIKÁLT példány Bp., 1967. Szépirodalmi.. Vászonkötésben ,papír védőborítóval
17414.

Rufpreis:
2 000 HUF

Zűr. Szűr Szabó József karikatúrái. Bp., 1964, Képzőművészeti Alap. Kiadói félvászon-kötés, illusztrált kiadói papír védőborítóban. Megjelent 5200 példányban. Szegő Gizi grafikus művésznek DEDIKÁLT példány
17415.

Rufpreis:
2 800 HUF
13

Leblanc, Maurice: Arséne Lupin, az uri betörő. Ford.: Kálmán Andor. Bp., é.n., Ifjúság, 93+(3) p. + Nyolcat üt az óra. Arséne Lupin rendkívüli kalandjai. Ford.: Sztrokay Kálmán. Bp., é.n., Dante, (2)+191+(1) p. Átkötött félvászon-kötésben, foltos borítókkal.
17416.

Rufpreis:
2 400 HUF

Savicki Ferenc: Az élet értelme. Bp., 1920., Élet. Kiadói papírkötés. Kiadói illusztrált papírkötésben.
17417.

Rufpreis:
2 400 HUF

Arthur Koestler: A Föld söpredéke. Ford.: Makovecz Benjamin. Bp., 1998, Osiris. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
17418.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF