Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

Szentgyörgyi László: Erdélyországi levelek. Bp., 1937., Madách Nyomda. A borító Büky Béla munkája. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé sérült borítóval.
17419.

Rufpreis:
2 000 HUF
15

Szabados Gábor-Pőcze László: Verytake. Az egyik szerző, Szabados Gábor által DEDIKÁLT példány. Bp., 1999., Macro-TQI. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17420.

Rufpreis:
1 200 HUF

John Ruskin: Szezámok és liliomok. Ford.: Farkas Klára. Kiadja: Kisfaludy-Társaság. Bp., 1911., Franklin. Első kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a borító modern professzionális átlátszó védőfóliában.
17421.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bereck József: Biliárd néhány hős emlékének. Dunaszerdahely, 1995, Nap Kiadó. Kiadói műbőr-kötés. Számozott (242./250), a szerző által aláírt példány.
17422.

Rufpreis:
1 000 HUF

17423.

Rufpreis:
1 200 HUF

17424.

Rufpreis:
1 200 HUF

Geck, Elisabeth: Johannes Gutenberg. Vom Bleibuchstaben zum Computer. Bad Godesberg, 1968, Inter Nationes. Német nyelven. Kiadói papírkötés.
17425.

Rufpreis:
1 000 HUF

Tényvisszaverődések. Válogatás Vargha Mihály írásaiból. Bp., 2011, Scolar. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
17426.

Rufpreis:
1 000 HUF

-  Mikszáth Kálmán: Az én kortársaim. Basch Árpád, Bér Dezső, Faragó József, Garai Ákos, Hegedüs László, Homicskó Athanáz, Kimnach László, Mühlbeck Károly, Neogrády Antal, Pap Henrik, Pataky László és Vesztroczy Manó rajzaival ill. karikatúráival. A címlap, a könyv lécdíszítései, az előzéklap s a kötéstábla rajza Basch Árpád munkája. Bp., 1904, Athenaeum. Az "Újság" ajándéka. Kiadói kaucsuktáblás félvászon-kötésben, elvált kötéssel, néhány lap enyhén sérült
17427.

Rufpreis:
2 800 HUF

17428.

Rufpreis:
1 800 HUF

Nagy Imre Emlékház. Szerk.: Jánosi Katalin. Bp., 2009, Nagy Imre Alapítvány, 58 p. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, a borítón kis szakadással. Megjelent 500 példányban.
17429.

Rufpreis:
1 200 HUF

A Bölcs Esopusnak és másoknak fabulái és oktató beszédei, valamint azoknak értelme melly fabulákat egybeszerzette és Kolosvárott anno MDLXVI. kiadta Heltai Gáspár, most pedig a mai kegyes olvasónak átírta és átnyujtja Keleti Arthur. Bp., 1958, Európa, 159 p. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.kis szakadással
17430.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF