Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

Hatszáz magyar nemzeti dal. Szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., 1899, Méhner Vilmos kiadása. Negyedik javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, javított kötéssel, a borítón kis kopásnyomokkal, kis folttal, a gerincen sérülésnyommal.
17479.

Rufpreis:
1 800 HUF

Mark Twain: Huckleberry Finn vándorlásai és kalandjai. Ford.: Kemény György. Bp., 1905., Magyar Könyvkiadótársaság. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az elülső szennylap hiányzik, kissé laza fűzéssel.
17480.

Rufpreis:
1 600 HUF

Somogyi János: Májusfa. (Novellák). A szerző által aláírt példány! (Bp., 1938), Őserő (Mezőberény, Baltha János-ny.), 128+(1) p. Első kiadás. A borító Jeney Jenő munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, részben felvágatlan lapokkal.
17481.

Rufpreis:
1 200 HUF

Thomas Mann: A kiválasztott . Ford.: Jékely Zoltán. Kondor Lajos illusztrációival. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésnyomokkal. Számozott (1082./1100) példány.
17482.

Rufpreis:
1 600 HUF

Racine, [Jean]: Berenice. Tragédia. Ford.: Benedek Marcell. Szalay Lajos rajzaival. Bp., [1943], Új Idők (Singer és Wolfner), 118+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
17483.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csaba György: Csillagjóslás. Legenda és valóság. Bp., 1986, Minerva. Kiadói papírkötés.
17484.

Rufpreis:
1 200 HUF

Uj István: A banda hálójában. Friss Ujság Színes Regénytára 103. sz. Bp., (1938), Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt., 77+(3) p. A címlap és a rajzok Balázsfy Rezső munkái. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült lapszélekkel.
17485.

Rufpreis:
1 200 HUF

Nagy Gáspár: ... nem szabad feledNI ...! Versek - 1956 láthatatlan emlékművének talapzatára. Bp., 2003, Püski. Kiadói papírkötés, ceruzás bejegyzésekkel. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17486.

Rufpreis:
1 200 HUF
21

Halmi B. László: Disznó viccek gyűjteménye. H.n., é.n., Intervall Kiadó. Kiadói papírkötés.
17487.

Rufpreis:
1 400 HUF

17488.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kiss Dénes: Halálaim árnyékában, fényében. Bp., 1997, Lyukasóra Könyvek. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17489.

Rufpreis:
1 800 HUF

Surányi Lajos: Az új szocialista munkaterv. Kiadói papírkötés. Bp., (1934.), Kir. M. Egyetemi Nyomda, 32 p. Kiadói papírkötés.
17490.

Rufpreis:
1 600 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF