Hatszáz magyar nemzeti dal. Szavalmányok és dalok gyűjteménye. Bp., 1899, Méhner Vilmos kiadása. Negyedik javított és bővített kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, javított kötéssel, a borítón kis kopásnyomokkal, kis folttal, a gerincen sérülésnyommal.
Mark Twain: Huckleberry Finn vándorlásai és kalandjai. Ford.: Kemény György. Bp., 1905., Magyar Könyvkiadótársaság. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, festett, illusztrált egészvászon-kötés, a borítón kopásnyomokkal, az elülső szennylap hiányzik, kissé laza fűzéssel.
Somogyi János: Májusfa. (Novellák). A szerző által aláírt példány! (Bp., 1938), Őserő (Mezőberény, Baltha János-ny.), 128+(1) p. Első kiadás. A borító Jeney Jenő munkája. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos borítóval, részben felvágatlan lapokkal.
Thomas Mann: A kiválasztott . Ford.: Jékely Zoltán. Kondor Lajos illusztrációival. Bp., 1965., Magyar Helikon. Kiadói egészbőr-kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésnyomokkal. Számozott (1082./1100) példány.
Racine, [Jean]: Berenice. Tragédia. Ford.: Benedek Marcell. Szalay Lajos rajzaival. Bp., [1943], Új Idők (Singer és Wolfner), 118+(1) p. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült borítóval.
Uj István: A banda hálójában. Friss Ujság Színes Regénytára 103. sz. Bp., (1938), Általános Nyomda, Könyv- és Lapkiadó Rt., 77+(3) p. A címlap és a rajzok Balázsfy Rezső munkái. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült lapszélekkel.
Nagy Gáspár: ... nem szabad feledNI ...! Versek - 1956 láthatatlan emlékművének talapzatára. Bp., 2003, Püski. Kiadói papírkötés, ceruzás bejegyzésekkel. A szerző által DEDIKÁLT példány.