Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2716207
17503
430
Horváth Egon: Módosult tudatállapot avagy Dopamin a kivonatban ázva. 300 vers. DEDIKÁLT! hn., 2002., Szerzői. Kiadói papírkötés 2714861
17504
430
Dajka Miklós: Az utolsó kötelék. Nekrológ a Mama halálára. Búcsú a szülői háztól. DEDIKÁLT példány. [Szolnok, 1999., Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Pedagógiai Intézet-ny.] Magánkiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
2715976
17505
430
Kanizsa József: Mókus és a fütty. Sántalábú vadkacsa meséi. A szerző által Györffy Sándor festőművész részére DEDIKÁLT példány! hn., 2017., Szerzői. Kiadói papírkötés.
2763559
17506
430
Karinthy Fricike: Az emberke tragédiája. Madách Imrike után Istenkéről, Ádámkáról és Luci Ferkóról. Bp., 1994, Háttér. Reprint. Kiadói kartonált papírkötés. 2742056
17507
430
2744385
17508
430
2744481
17509
430
Mitrovics Gyula: Gyulai Pál esztétikája. Bp. én., Franklin- társulat. Kiadói szakadt kartonált papírborító. Dedikált!
2725632
17510
430
Európai Iskola Könyvtára, 2 füzet: Mezei Árpád: A paraszti létforma az európai kulturában; Pán Imre: Pokoli színjáték. (5-6., 10-11. sz.) Bp., [1946-1947], Művészbolt, 32 p., 32 p. Kiadói papírkötés, a borítókon kisebb sérülések. 2596758
17511
430
2571694
17512
430
Verne, Jules: A lángban álló szigettenger. Bp., 1957, Móra. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
2744464
17513
430
2655881
17514
430
Bálint György: Veszély Ázsiában. Bp., Cserépfalvi. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF