Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

Horváth Egon: Módosult tudatállapot avagy Dopamin a kivonatban ázva. 300 vers. DEDIKÁLT! hn., 2002., Szerzői. Kiadói papírkötés
17503.

Rufpreis:
1 000 HUF

Dajka Miklós: Az utolsó kötelék. Nekrológ a Mama halálára. Búcsú a szülői háztól. DEDIKÁLT példány. [Szolnok, 1999., Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Pedagógiai Intézet-ny.] Magánkiadás. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
17504.

Rufpreis:
1 000 HUF

Kanizsa József: Mókus és a fütty. Sántalábú vadkacsa meséi. A szerző által Györffy Sándor festőművész részére DEDIKÁLT példány! hn., 2017., Szerzői. Kiadói papírkötés.
17505.

Rufpreis:
1 200 HUF

Karinthy Fricike: Az emberke tragédiája. Madách Imrike után Istenkéről, Ádámkáról és Luci Ferkóról. Bp., 1994, Háttér. Reprint. Kiadói kartonált papírkötés.
17506.

Rufpreis:
1 200 HUF

17507.

Rufpreis:
1 000 HUF

17508.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mitrovics Gyula: Gyulai Pál esztétikája. Bp. én., Franklin- társulat. Kiadói szakadt kartonált papírborító. Dedikált!
17509.

Rufpreis:
1 200 HUF

Európai Iskola Könyvtára, 2 füzet: Mezei Árpád: A paraszti létforma az európai kulturában; Pán Imre: Pokoli színjáték. (5-6., 10-11. sz.) Bp., [1946-1947], Művészbolt, 32 p., 32 p. Kiadói papírkötés, a borítókon kisebb sérülések.
17510.

Rufpreis:
1 400 HUF

17511.

Rufpreis:
1 000 HUF

Verne, Jules: A lángban álló szigettenger. Bp., 1957, Móra. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17512.

Rufpreis:
1 000 HUF

17513.

Rufpreis:
1 000 HUF

Bálint György: Veszély Ázsiában. Bp., Cserépfalvi. Kiadói kartonált kötés, kopottas állapotban.
17514.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF