Seghers, Anna: A Sankt Barbara-i halászok felkelése. Ford.: Horváth Zoltán. Bp., 1964, Magyar Helikon. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói bőrkötés, a gerincen kis kopással. Számozott (1004./2050) példány.
A Helikon és az Erdélyi Szépmíves Céh levelesládája (1924-1944) I-II. köt. Közzéteszi: Marosi Ildikó. Bukarest, 1980., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
Száz magyarok könyvei IV. kiadás. Balázs Béla, Elek Artúr, Erdős Renée, Gábor Andor, Karinthy Frigyes, Lakatos László, Murai Károly, Somlyó Zoltán, Tóth Béla, Vér Mátyás. Bp., é.n. Légrády. Későbbé félvászon kötésben
Szigeti József: Intellektuális önéletrajzom. A szellemi ébredezéstől a társadalmi hivatásra ébredésemig. 1921-1948. Bp., 2000, Eötvös József Könyvkiadó, 432 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.