Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

Raoul H. Francé: Az ember és a mindenség. Ford.: Lambrecht Kálmán. Műveltség. Bp., én., Dante. Kiadói vászonkötésben
17527.

Rufpreis:
1 000 HUF

Császár Elemér: A magyar regény története. Budapest, 1922, Pantheon. Javított gerincű papírkötésben.
17528.

Rufpreis:
1 000 HUF

Csokonai Vitéz Mihály: Lilla, Vargha Balázs tanulmányaival. Bp., 1979. Szépirodalmi Reprint kiadás. Kiadói papírkötésben
17529.

Rufpreis:
800 HUF

Seghers, Anna: A Sankt Barbara-i halászok felkelése. Ford.: Horváth Zoltán. Bp., 1964, Magyar Helikon. Egészoldalas, fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói bőrkötés, a gerincen kis kopással. Számozott (1004./2050) példány.
17530.

Rufpreis:
1 000 HUF

17531.

Rufpreis:
2 000 HUF

Seltzer: A vadnyugat kiskirálya + McLeod Raine: A sheriff fia + E. Roe: Leány aki senkitől sem fél. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
17532.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

A Helikon és az Erdélyi Szépmíves Céh levelesládája (1924-1944) I-II. köt. Közzéteszi: Marosi Ildikó. Bukarest, 1980., Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, volt könyvtári példány.
17533.

Rufpreis:
1 000 HUF

Debreczeni József: Orbán Viktor. Bp., 2002., Osiris. Második kiadás. Kiadói kopott kartonált papírkötés, kissé foltos lapélekkel.
17534.

Rufpreis:
1 000 HUF

Albrecht László-Németh Géza: Tanácstagok útmutatója 1971-1973. Szerk.: Gallé Tibor. Bp.,(1973),Hazafias Népfront - Közalkalmazottak Szakszervezete - Minisztertanács Tanácsi Hivatala. Kiadói kissé kopott egészvászon-kötés.
17535.

Rufpreis:
1 000 HUF

Száz magyarok könyvei IV. kiadás. Balázs Béla, Elek Artúr, Erdős Renée, Gábor Andor, Karinthy Frigyes, Lakatos László, Murai Károly, Somlyó Zoltán, Tóth Béla, Vér Mátyás. Bp., é.n. Légrády. Későbbé félvászon kötésben
17536.

Rufpreis:
1 200 HUF

Szigeti József: Intellektuális önéletrajzom. A szellemi ébredezéstől a társadalmi hivatásra ébredésemig. 1921-1948. Bp., 2000, Eötvös József Könyvkiadó, 432 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17537.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vegyes könyvtétel, kb. 16 db
17538.

Vegyes könyvtétel, kb. 16 db

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF