Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

Déryné levelei. Staud Géza 1944-es kötete és további kutatásai nyomán összeállította, valamint jegyzetekkel ellátta: Kelényi István. Miskolc, 1994., Felsőmagyarországi Kiadó. Kiadói papírkötés.
18505.

Rufpreis:
1 000 HUF

Marjalaki Kiss Lajos /1887-1972/ műveinek válogatott bibliográfiája és Móricz Zsigmondtól kapott levelei. Miskolc, 1987., Miskolc Városi Könyvtár Lévay József Könyvtára. Kiadói papírkötés. Megjelent 200 példányban.
18506.

Rufpreis:
1 600 HUF

18507.

Rufpreis:
1 000 HUF

18510.

Rufpreis:
2 000 HUF

Rájátszás. Szívemhez szorítom. Hn., 2015, Magvető-Kultúrkombinát. Kartonált papírkötésben, szép állapotban. Hiányzó CD melléklettel.
18514.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18517.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

18521.

Rufpreis:
1 000 HUF

18522.

Rufpreis:
2 000 HUF

Daudet Alfonz:Művész házasságok és egyéb elbeszélések. III. Irodalmi Szecesszió, szerk.: Rózsa Miklós. Bp., 1900., Sachs és Pollák. Kiadói egészvászon-kötés, foltos, kopott borító.
18524.

Rufpreis:
1 600 HUF

Király Lajos: Fény és árnyék DEDIKÁLT Bp., 1989 Antikva, Kiadói papírkötésben
18525.

Rufpreis:
1 200 HUF

18526.

Rufpreis:
1 000 HUF

Szerk.: Harsányi Zsolt et al: A tudás forrása. A szöveg között 285 képpel. Bp., é.n., Tolnai. Aranyozott kiadói félbőr kötésben. Egy helyen sérült, laza kötéssel.
18527.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF