Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

17539.

Rufpreis:
1 200 HUF

Igor Janke: Hajrá, Magyarok! Az Orbán Viktor-sztori egy lengyel újságíró szemével. Fordította Szalai Attila, Szenyán Erzsébet. h.n.,2012, Rézbong Kiadó. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
17540.

Rufpreis:
1 000 HUF

Magyar Remekírók 2 kötete (32, 52):  Arany László munkái. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Kozma Andor.;  Báró Kemény Zsigmond munkáiból. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Gyulai Pál. Bp., 1904-1905, Franklin. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, a felső lapéleken kis foltokkal.
17541.

Rufpreis:
1 600 HUF

17542.

Rufpreis:
1 200 HUF

Benkő László: Táltosidők. Történelmi regény. DEDIKÁLT! Kistarcsa, 2004., STB Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
17543.

Rufpreis:
1 400 HUF

Révay József: Raevius ezredes utazása. Szigeti Imre rajzaival. Bp., én., Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
17544.

Rufpreis:
1 200 HUF

Wass Albert: Nagy novelláskönyv. Pomáz, 2009, Kráter. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis kopásnyommal.
17545.

Rufpreis:
1 200 HUF
9

Földi Mihály: Egy barátság története. Regény. [Bp., 1941.],Béta. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos, javított papír védőborítóban.
17546.

Rufpreis:
1 600 HUF

Ida Hurst: Világjáró gépírókisasszony. Képekkel. Ford.: Benedek Marcellné. Bp.,1937, Dante. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés. + Herbert Rittlinger: Kajakosok - Előre! utazás gumisajkán a Kárpátoktól a vad Kurdisztánba. Ford.: Félegyházy Endre. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
17547.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nagy Pál: Prouza. Hampsteadi semmittevők. Imago! (a) kód (a) A szerző, Nagy Pál (1934-) író, műfordító,tipográfus által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2002., Magyar Műhely Kiadó. Kiadói papírkötés.
18500.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Fekete István: Hajnal Badányban. Győry Miklós rajzaival. Bp.,1974,Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott papírkötés.
18503.

Rufpreis:
1 000 HUF

Batári Gábor (szerk.): Antológia 2000 Bp., 2000 Alterra Kiadó, Kiadói papírkötésben
18504.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF