Bücher: Andere kuriositäten Zahl der Lose: 252
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2741680
17539
430
2759520
17540
430
Igor Janke: Hajrá, Magyarok! Az Orbán Viktor-sztori egy lengyel újságíró szemével. Fordította Szalai Attila, Szenyán Erzsébet. h.n.,2012, Rézbong Kiadó. Kiadói papírkötés. Újszerű állapotban.
2759549
17541
430
Magyar Remekírók 2 kötete (32, 52): Arany László munkái. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Kozma Andor.; Báró Kemény Zsigmond munkáiból. Sajtó alá rendezte és bevezetéssel ellátta: Gyulai Pál. Bp., 1904-1905, Franklin. Kiadói szecessziós, aranyozott, festett egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés, márványozott lapélekkel, a borítón egészen kis kopásnyomokkal, a felső lapéleken kis foltokkal.
2758695
17542
430
2758519
17543
430
Benkő László: Táltosidők. Történelmi regény. DEDIKÁLT! Kistarcsa, 2004., STB Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
2762542
17544
430
Révay József: Raevius ezredes utazása. Szigeti Imre rajzaival. Bp., én., Franklin. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel.
2760052
17545
430
Wass Albert: Nagy novelláskönyv. Pomáz, 2009, Kráter. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban, a papír védőborítón kis kopásnyommal. 2761982
17546
430
Földi Mihály: Egy barátság története. Regény. [Bp., 1941.],Béta. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói sérült, hiányos, javított papír védőborítóban.
2762109
17547
430
Ida Hurst: Világjáró gépírókisasszony. Képekkel. Ford.: Benedek Marcellné. Bp.,1937, Dante. Kiadói kopott, foltos félvászon-kötés. + Herbert Rittlinger: Kajakosok - Előre! utazás gumisajkán a Kárpátoktól a vad Kurdisztánba. Ford.: Félegyházy Endre. Bp., én., Franklin. Fekete-fehér fotókkal. Kiadói kissé kopott aranyozott egészvászon-kötés.
2657937
18500
430
Nagy Pál: Prouza. Hampsteadi semmittevők. Imago! (a) kód (a) A szerző, Nagy Pál (1934-) író, műfordító,tipográfus által DEDIKÁLT példány. [Bp.], 2002., Magyar Műhely Kiadó. Kiadói papírkötés. 2649364
18503
430
Fekete István: Hajnal Badányban. Győry Miklós rajzaival. Bp.,1974,Móra. Harmadik kiadás. Kiadói kissé kopott papírkötés. 2638546
18504
430
Batári Gábor (szerk.): Antológia 2000 Bp., 2000 Alterra Kiadó, Kiadói papírkötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF