Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

Mihályi Gábor: Az ellenreneszánsz drámairodalma. Dráma a két világháború között. Bp., 2001, Új Világ, 189+1 p. Kiadói papírkötés. A szerző, Mihályi Gábor (1951-2017) irodalomtörténész által felesége, Földes Anna (1930-2017) író, kritikus, irodalomtörténész részére DEDIKÁLT példány.
17371.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hermann Imre: Gondolkodáslélektani tanulmányok. Ford.: Berényi Gábor. Bp., 2011, Animula, 289 p. Kiadói papírkötés.
17372.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Márai Sándor: Föld, föld!... Emlékezések. Toronto, (1972), Stephen Vörösváry-Weller Publishing Co. Ltd., 312 p. Első kiadás! Emigráns kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos lapélekkel, a borítón minimális kopással.
17373.

Rufpreis:
5 000 HUF

Lakatos István: 21 vers. Bp., 1993. Belvárosi Könyvkiadó. Kiadói papírkötésben. Számozott, 521. példány.
17374.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

17375.

Rufpreis:
4 000 HUF

Márai Sándor: A kassai polgárok. Márai Sándor Munkái. Bp., 1942, Révai. 250+1 p. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés eredeti enyhén sérült papírborítóval
17376.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Bárczy István - Lyka Károly - Kner Imre - Mikszáth Kálmán - Bródy Lajos: Hatvan esztendő. (1873-1933). Bp., 1933, Hungária-ny. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos, a könyvtesttől elvált borítóval, kisebb lapszéli sérülésekkel, ázásnyomokkal.
17377.

Rufpreis:
4 000 HUF

17378.

Rufpreis:
8 000 HUF

17379.

Rufpreis:
1 800 HUF

17380.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

17381.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Uj Péter: A hőstermelő. Bp., 2003, La Ventana. Kiadói kartonált papírkötés. A szerző által Horváth Dezső (1936-2022) író, újságíró részére DEDIKÁLT példány.
17382.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF