Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 252

Nyírő József 10 műve: Uz Bence, Mádéfalvi veszedelem, A zöld csillag, Íme, az emberek, A sibói bölény, Leánykérés a havason, Az én népem, Kopjafák,Isten igájában, Jézusfaragó ember. Különféle kiadásokban, modernek és háború előttiek vegyesen. Különféle kötésekben, közte két kissé foltos halinakötésű is.
17359.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Fekete István: Rózsakunyhó. Bp., 1973, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papír védőborítóval.
17360.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Barangolások. Bp., 1968. Móra. Első kiadás. Csergezán Pál rajzaival. Kiadói félvászon-kötésben
17361.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fekete István: 21 nap. Würtz Ádám rajzaival illusztrált. Bp.,1965,Magvető. Első kiadás! Kiadói kartonált papírkötésben
17362.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fekete István: Csend. Bp., 1965, Kozmosz. Első kiadás. Bozóky Mária rajzaival. Kiadói papírkötés, kissé kopott
17363.

Rufpreis:
1 800 HUF

17364.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fekete István: Tüskevár 2 kiadása. Szecskó Tamás rajzaival. Bp., 1964-1976, Móra. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban és kiadói papírkötés.
17365.

Rufpreis:
1 600 HUF

10 db Fekete István könyv: Erdei utakon, Csí és más elbeszélések, Lutra, Ballagó idő, Kele Vuk (egy kötetben), Téli berek, Tüskevár, Bogáncs, Kittenberger Kálmán élete, Thorn castle (Tüskevár angol nyelven). Klf, kiadások. Vegyes állapotban.
17366.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

17367.

Rufpreis:
5 000 HUF

17368.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Vörös István: A kéz öt ujja. Pécs, 2001, Jelenkor. Kiadói papírkötés. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17369.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Lőkös István: Átölelő szivárvány. Eger, 2003, Gonda Könyvkiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban. A szerző által DEDIKÁLT példány.
17370.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF