Porzellan

Zahl der Lose: 310

Unterweissbach porcelán nő, kézzel festett, jelzett, sérült, m:24 cm (terv: Kurt Steiner)
11368.

Rufpreis:
8 000 HUF

11369.

Rufpreis:
12 000 HUF

11370.

Rufpreis:
8 000 HUF

Szovjet porcelán figura kutya kecske vadászat. Aranyozott, kézzel festett porcelán, hibátlan, m:13cm. KIEV USSR 1970-es évek / Soviet Porcelain Figurine Dog Goat Hunt Gilding KIEV USSR 1970s .
11371.

Rufpreis:
5 000 HUF

Schierholz pporcelán kínáló puttókkal. Kézzel festett, jelzett, apró lepattanásokkal. d:24 cm
11372.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

MMI / GOEBEL- Artis Orbis: Claude Monet festménye nyomán díszített porcelán váza, jelzett, hibátlan, m: 11,5 cm
11373.

Rufpreis:
6 000 HUF

Bjorn Wiinblad: Aladdin és a csodalámpa, Rosenthal studio-linie kézzel festett porcelán. Németország, 1970 körül. d: 16 cm. Hibátlan. ("Aladin und die Wunderlampe II. Der Tunichtgut Aladin spielt mit den Gasenjungen" / Aladin és a csodalámpaII. Aladin játszik az utcagyerekekkel.).
11374.

Rufpreis:
6 000 HUF

Qianlong Nian Chi, kínai Famille Rose díszváza, jelzett, kézzel festett, minimális kopásnyomokkal, hibátlan, m: 33 cm
11375.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Ridgway of Staffordshire England Est. 1792 jelzésű lapostányér, 6db, Windsor mintával. 1970 körül. Hibátlan. d: 25 cm
11376.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kaiser Nagoya nagyméretű falitál, matricás porcelán, jelzett, hibátlan, d: 30,5 cm
11377.

Rufpreis:
8 000 HUF

Régi kratér váza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, kopott, lepattanásokkal, m: 32 cm
11378.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Crown Staffordshire jelzett angol porcelán mokkás csésze párban. Matricás, jelzett, minimális kopással
11379.

Rufpreis:
10 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF