Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2731409
11416
427
2731330
11417
427
Vegyes porcelán tétel, rózsa meg állatkák, részben jelzett, m: 4-9 cm, kopásokkal 2704230
11418
427
Japán porcelán váza, matricás, kopásnyomokkal, m: 16 cm 2730751
11419
427
4800
Retró porcelán gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan. m: 22,5 cm 2730760
11420
427
4200
Victoria jelzett porcelán bonbonier, matricás lovaspóló jelenettel, kopásnyomokkal, 9x7,5 cm
2730811
11421
427
Gránit konyhai tároló edények, kék mázas fajansz, (Rizs, Kávé, Dara, Babér, Kömény feliratos) 2 darabnak a fedele hiányzik. Apró kopásnyomokkal. Jelzett. M: 8-24 cm 2730379
11422
427
Ridgway of Staffordshire England Est. 1792 jelzésű teáskanna, Windsor mintával. 1970 körül. Hibátlan. m: 22 cm 2730354
11423
427
4800
KPM Berlin dísztányér, kopásokkal, jelzett, d: 19,5 cm
2730214
11424
427
Wallendorf rózsa mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:19 cm
2730207
11425
427
5500
5 db vegyes porcelán figura, néhányon sérülés, m: 3,5-8,5 cm
2729728
11426
427
2729645
11427
427
Villeroy&Boch Luxemburg: STIHL 60. évfordulójára kiadott emlék bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF