Porzellan

Zahl der Lose: 310

11416.

Rufpreis:
6 000 HUF

Vegyes porcelán tétel, rózsa meg állatkák, részben jelzett, m: 4-9 cm, kopásokkal
11417.

Rufpreis:
1 200 HUF

Japán porcelán váza, matricás, kopásnyomokkal, m: 16 cm
11418.

Rufpreis:
1 000 HUF

Retró porcelán gyertyatartó, jelzés nélkül, hibátlan. m: 22,5 cm
11419.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Victoria jelzett porcelán bonbonier, matricás lovaspóló jelenettel, kopásnyomokkal, 9x7,5 cm
11420.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Gránit konyhai tároló edények, kék mázas fajansz, (Rizs, Kávé, Dara, Babér, Kömény feliratos) 2 darabnak a fedele hiányzik. Apró kopásnyomokkal. Jelzett. M: 8-24 cm
11421.

Rufpreis:
4 000 HUF

Ridgway of Staffordshire England Est. 1792 jelzésű teáskanna, Windsor mintával. 1970 körül. Hibátlan. m: 22 cm
11422.

Rufpreis:
2 400 HUF

KPM Berlin dísztányér, kopásokkal, jelzett, d: 19,5 cm
11423.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

Wallendorf rózsa mintás váza, kézzel festett, jelzett, hibátlan m:19 cm
11424.

Rufpreis:
6 000 HUF

5 db vegyes porcelán figura, néhányon sérülés, m: 3,5-8,5 cm
11425.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

11426.

Rufpreis:
5 000 HUF

Villeroy&Boch Luxemburg: STIHL 60. évfordulójára kiadott emlék bonbonier. Jelzett, hibátlan, d: 13 cm
11427.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF