Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2710768
11465
427
Román kínálótál matricás jelzett hibátlan 25,5 cm
2710770
11466
427
Csíkos porcelán kiöntő, jelzés nélkül, m: 22,5 cm
2710874
11467
427
Pirkenhammer virágmintás, tálca, jelzett, kopott, 48,5x27,5 cm 2735213
11468
427
Kalocsai porcelán tálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. d: 14,5 cm 2735210
11469
427
Altwien kanna, a tető nem hozzá való, kopott, sérült, jelzett. m: 20 cm 2735205
11470
427
Altwien csésze aljjal, kopott, restaurált, jelzett. 2735188
11471
427
Limoges bonbonier, kopásokkal, jelzett, m: 5 cm 2734027
11472
427
Ridgway of Staffordshire England Est. 1792 jelzésű tányérok, csészealátétek, 10db, Windsor mintával. 1970 körül. Hibátlan. d: 15-25 cm 2733877
11473
427
Edelstein Bavaria art deco hiányos teás készlet: cukortartó, csésze, tálka
2733875
11474
427
Mintons 3 db porcelán angol csészealj,.Aranyozott 13,5 cm 2733874
11475
427
Kis fedeles kiöntő, kézzel festett porcelán, kopott. 13 cm 2732496
11476
427
2 db parfümös flakon, porcelán, jelzés nélkül, kopásokkal, m: 5,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF