Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2686625
11453
427
2686624
11454
427
3 darabos porcelán tétel, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 4-9cm
2603021
11455
427
Bareuther bavaria német retró teáscsésze, matricás jelzett, 1970 körül.
2603024
11456
427
Holland dísztál boci motívummal, jelzett, kopott, d:24cm 2612625
11457
427
Meins! Német szarvasos gyerek reggeliző készlet, porcelán, jelzett, hibátlan. 2616399
11458
427
4db Lin Yutai sárkányos kínai porcelán poharak kézzel festett jelzett kis kopással 6 cm
2603025
11459
427
Pagnossini olasz fajansz pohár, 6db, tehenekkel díszítve, jelzett, kopásnyomokkal, m:10cm 2318716
11460
427
2603023
11461
427
3 db retro lengyel teáscsésze, jelzett, kopásnyomokkal.
2645908
11462
427
4 db porcelán váza, részben jelzett Zsolnay, Hollóházi, egyik sérült, többi kopásnyomokkal. M: 11-18cm 2710893
11463
427
Britannia Porcelain Works Karlsbad Austria tejkiöntő, matricás, kopott, jelzett, d: 16,5 cm 2711399
11464
427
Porcelán szelence, fém szerelékkel. Matricás, jelzés nélkül, hibátlan, m: 4,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF