Porzellan

Zahl der Lose: 310

11356.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Unterweissbach porcelán retró pár. Kézzel festett, jelzett (terv.: Kurt Steiner), minimális kopással, m: 21,5 cm
11357.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

11358.

Rufpreis:
12 000 HUF

Antik kinai ( Blanc de chine) Guayin gyerekekkel, kuangxi periodus, ritka !!!, fehérmázas porcelán, jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban, m: 20 cm
11359.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

11360.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Német puttós lámpatest, porcelán, jelzett, apró lepattanásokkal, teteje lecsiszolt, m: 27 cm
11361.

Rufpreis:
8 000 HUF

Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm
11362.

Rufpreis:
8 000 HUF

Francia porcelán lámpa, felújításra szorul, kopott, m: 17,5 cm
11363.

Rufpreis:
8 000 HUF

11364.

Rufpreis:
12 000 HUF

11365.

Rufpreis:
10 000 HUF

2db Roxal Copenhage, dán tálka, jelzett, hibátlan, d: 13 cm
11366.

Rufpreis:
8 000 HUF

11367.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF