https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Porzellan Zahl der Lose: 310
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2608800
11356
427
0
11000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
François Joseph Lefebvre (1755-1820) francia tábornokot ábrázoló porcelán tál, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, d: 15,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2634898
11357
427
0
20000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Unterweissbach porcelán retró pár. Kézzel festett, jelzett (terv.: Kurt Steiner), minimális kopással, m: 21,5 cm 1837432
11358
427
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Német porcelán tehénfejő lány, kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, m: 13,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2694378
11359
427
0
34000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Antik kinai ( Blanc de chine) Guayin gyerekekkel, kuangxi periodus, ritka !!!, fehérmázas porcelán, jelzés nélkül, korának megfelelő állapotban, m: 20 cm 2658930
11360
427
0
18000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Belga porcelán étkészlet, levonóképes, jelzett, kopásnyomokkal
Das Lot is nicht erreichbar
2703141
11361
427
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Német puttós lámpatest, porcelán, jelzett, apró lepattanásokkal, teteje lecsiszolt, m: 27 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2569052
11362
427
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Longwy francia jelzett, hal formájú osztrigatál, 5db, fajansz, mázrepedésekkel, 31x27cm
Das Lot is nicht erreichbar
2709308
11363
427
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Francia porcelán lámpa, felújításra szorul, kopott, m: 17,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2523950
11364
427
0
12000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Antik Minton teáscsésze aljjal, kézzel festett porcelán, jelzett, kopott, mázrepedésekkel, csorbákkal, jelzett, XIX. század, csésze m: 6,5 cm, csésze alj d: 15 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2644202
11365
427
0
10000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Angol retró madaras porcelán váza pár, matricás, részben jelzett, kopásnyomokkal, m: 23 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2686619
11366
427
0
8000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
2db Roxal Copenhage, dán tálka, jelzett, hibátlan, d: 13 cm 2554880
11367
427
0
7000
Chinaware / Porcelain
Kunstobjekte & Papier
1
Thaiföldi porcelán figura, jelzett etikettel, kopott, m:25cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse