Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2725857
11344
427
Japán mintás porcelán tál. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 45x30 cm
2725855
11345
427
Japán mintás porcelán teás készlet. Hat személyes. Kézzel festett, jelzett, egy tányér ragasztott. 45x30 cm
2728905
11346
427
Bánréve-Ózd-Borsodnádasd 1872-1972 (100 éves a vasútvonal) jelzés nélküli porcelán tálka. 35 cm 2731877
11347
427
KPM Berlin retró porcelán füles váza. Hibátlan. Jelzett, m: 29,5 cm
2731103
11348
427
Wallendorf akt őzikével, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:21 cm 2731433
11349
427
15000
2731427
11350
427
Német halas porcelán készlet, jelzett, hibátlan, d: 19-37 cm
2731429
11351
427
14000
Belga fajansz váza, rokokó jelenetes, kopásnyomokkal, jelzés nélkül, m: 25 cm
2730345
11352
427
Villeroy&Boch: Hófehérke és a boszorkány. Mécsestartó, kézzel festett porcelán, jelzett, hibátlan, m: 10 cm
2729870
11353
427
Royal Dux: Kockázó kisfiú. Kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 11,5 cm 2729475
11354
427
24000
Hutschenreuther porcelán dísztányér, 12 db, Ole Winther terve, madarak, matricás, jelzett, eredeti dobozban, hibátlan , d: 16 cm
2461974
11355
427
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF