Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2708456
11296
427
Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Négy évszak. Matricás, jelzett, hibátlan, m:37 cm
2725161
11297
427
Hollóházi porcelán kacsás bonbonier, jelzett, hibátlan, 11×11×7,5 cm 2729866
11298
427
Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm 2729646
11299
427
Hollóházi porcelán róka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7,5 cm 2729449
11300
427
Hollóházi huszár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm 2680035
11301
427
Hollóházi Szent István kódexlapon söröskorsó. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 12 cm 2661189
11302
427
Hollóházi szedermintás váza, matricás porcelán hibátlan, jelzett, m: 22cm 2661186
11303
427
Hollóháza virágmintás, váza aranyszínű florális dekorral, matricás, jelzett,, m: 11,5 cm 2655134
11304
427
Hollóházi porcelán váza florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm
2645898
11305
427
Hollóházi porcelán mókus, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 13,5 cm 2645900
11306
427
Hollóházi kutya. Kézzel festett porcelán. Kopott. jelzett. m: 12 cm
2710882
11307
427
Hollóházi kínálótál kézzel festett jelzett hibátlan 30 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF