Porzellan

Zahl der Lose: 310

Hollóházi Jurcsák László által tervezett váza: Négy évszak. Matricás, jelzett, hibátlan, m:37 cm
11296.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Hollóházi porcelán kacsás bonbonier, jelzett, hibátlan, 11×11×7,5 cm
11297.

Rufpreis:
1 000 HUF
36

Hollóházi porcelán kutya, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11298.

Rufpreis:
2 000 HUF
20

Hollóházi porcelán róka, kézzel festett, hibátlan, jelzett, m: 7,5 cm
11299.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
22

Hollóházi huszár. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 28 cm
11300.

Rufpreis:
5 000 HUF
14

Hollóházi Szent István kódexlapon söröskorsó. Kézzel festett, jelzett, kopásokkal. 12 cm
11301.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi szedermintás váza, matricás porcelán hibátlan, jelzett, m: 22cm
11302.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóháza virágmintás, váza aranyszínű florális dekorral, matricás, jelzett,, m: 11,5 cm
11303.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Hollóházi porcelán váza florális dekorral, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 31 cm
11304.

Rufpreis:
5 000 HUF

11305.

Rufpreis:
1 000 HUF

11306.

Rufpreis:
1 400 HUF

Hollóházi kínálótál kézzel festett jelzett hibátlan 30 cm
11307.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF