Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2710913
11308
427
Hollóházi virágmintás retró váza. Matricás, jelzett, hibátlan, m: 17,5 cm
2735274
11309
427
3800
Hollóházi csikomozás / csirizés / csórikázás. Kézzel festett, jelzett, minimális kopással m: 19 cm 2732053
11310
427
Hollóházi porcelán boci, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 10 cm 2732056
11311
427
Hollóházi táncoló medve porcelán figura. Kézzel festett, jelzett, hibátéan m: 9 cm 2732061
11312
427
Hollóházi Aladin, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:13,5 cm 2732082
11313
427
Hollóházi, kottából éneklő kislány, kézzel festett, hibátlan, jelzett 17 cm 2732084
11314
427
Hollóházi favágó, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:16 cm 2731768
11315
427
Hollóházi Energigazdálkodési Tudományos Egyesület 2 db porcleán korsó. Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
2731774
11316
427
Hollóházi sütemény kínáló. Kézzel festett, jelzett, hibátlan. 36 cm 2731784
11317
427
Hollóházi Gagarin erőmű népies kulacs. Matricás, jelzett, hibátlan 22 cm 2677188
11318
427
Hollóházi gyűrűtartó bonbonniere, matricás porcelán, jelzett, kopott. 9x6cm 2646533
11319
427
Hollóházi porcelán hattyú, jelzett, nyaka ragasztott, m: 8 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF