Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2725573
11260
427
Zsolnay emeletes sütemény kínáló, jelzett, minimális kopással, m: 36 cm 2725357
11261
427
Zsolnay cukortartó, porcelán, jelzett, kopásnyomokkal, m: 11 cm 2724904
11262
427
Zsolnay pillangó mintás váza. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 11 cm 2726654
11263
427
Régi Zsolnay tálka, kézzel festett, kopott, jelzett: "B. Pozsonyi Lilly Budapest", 10x8 cm 2725902
11264
427
Zsolnay eozin / labrador mázas vázácska, 1920 körül, sérülésekkel, jelzett, m: 11cm 2728438
11265
427
Zsolnay mokkás készlet hat személyes, tejkiöntő nélkül. Matricás, jelzett, kiöntő csöve sérült .
2728433
11266
427
2 db Zsolnay kávés bögre, Aranyozott jelzett, hibáblan m: 10 cm 2728430
11267
427
2 db Zsolnay mesés tálka. Kézzel festett, jelzett, kopott d: 15 cm 2707837
11268
427
Zsolnay porcelán modern ,,darázs" váza, tervező: Török János, kézzel festett, jelzett, kopott, mázhibákkal, m: 15 cm 2726629
11269
427
3 db Zsolnay kék-fehér kávés csésze és alj. Jelzett, hibátlan 2728893
11270
427
Zsolnay porcelán MÁV pécsi igazgatósága Stephenson mozdony, hamutartó. Matricás, jelzett, hibátlan. 15x10 cm 2602933
11271
427
Zsolnay virágmintás hamutál. Kézzel festett, jelzett, mázrepedésekkel, 12x8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF