Porzellan

Zahl der Lose: 310

Zsolnay porcelán Vitézi Rend címeres mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal
11284.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

11285.

Rufpreis:
5 000 HUF

11286.

Rufpreis:
2 800 HUF

Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16cm
11287.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

11288.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

11289.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, d: 17 cm
11290.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett limitált szériás porcelán tégely. Matricás, jelzett, hibátlan. 5,5 cm
11291.

Rufpreis:
3 000 HUF
10

Hollóházi Szász Endre által tevezett porcelán dobozka. Matricás, jelzett, mázhibával 9x6 cm
11292.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kopott, m: 26 cm
11293.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonboniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 12 cm.
11294.

Rufpreis:
3 000 HUF

11295.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF