Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2735813
11284
427
11000
Zsolnay porcelán Vitézi Rend címeres mokkás csésze és alj, matricás, jelzett, kopásnyomokkal 2677177
11285
427
2644778
11286
427
2598533
11287
427
7500
Zsolnay Fürtös György által tervezett söröskorsó, pirogránit, jelzett, hibátlan, m:16cm
2567450
11288
427
2567449
11289
427
2707761
11290
427
Hollóházi Jurcsák László által tervezett hamuzó, matricás, jelzett, kopásnyomokkal, apró mázhibákkal, d: 17 cm
2724094
11291
427
Hollóházi Szász Endre által tervezett limitált szériás porcelán tégely. Matricás, jelzett, hibátlan. 5,5 cm 2695947
11292
427
Hollóházi Szász Endre által tevezett porcelán dobozka. Matricás, jelzett, mázhibával 9x6 cm
2735259
11293
427
14000
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, kopott, m: 26 cm
2708342
11294
427
Hollóházi Jurcsák László által tervezett bonboniere. Matricás, jelzett, hibátlan. d: 12 cm. 2708458
11295
427
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF