Porzellan

Zahl der Lose: 310

Antik parfümös, plasztikus virágokkal, porcelán, jelzés nélkül, restaurált, m: 9 cm
11380.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Német, porcelán, adományozó kitűzők, figurális, 5db, h: cca. 3,5 cm
11381.

Rufpreis:
10 000 HUF

5 db Delft Royal G. porcelán tányér, kézzel festett, Rembrant, Diego Velázquez , hölgy, asszony és gitáros. Kopásnyomokkal, d: 16,5cm
11382.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Cluj Napoca suszter és inasa porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 25×25 cm
11383.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kínai porcelán tányér, máz alatti kék festéssel, jelzés nélkül, peremén kisebb sérülések, d: 21 cm
11384.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Cluj Napoca - Kolozsvár: Horgász. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 22 cm
11385.

Rufpreis:
6 000 HUF

11386.

Rufpreis:
6 000 HUF

11387.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

11388.

Rufpreis:
6 000 HUF

Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Cipész, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
11389.

Rufpreis:
6 000 HUF

Karlsbad gyümölcsös tányér, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, egyiken egy kis csorba d:21,5 cm
11390.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gustav Klimt nagy méretű bögre. Díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 15 cm
11391.

Rufpreis:
2 800 HUF
13

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF