Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2732501
11380
427
15000
Antik parfümös, plasztikus virágokkal, porcelán, jelzés nélkül, restaurált, m: 9 cm
2732506
11381
427
Német, porcelán, adományozó kitűzők, figurális, 5db, h: cca. 3,5 cm
2732387
11382
427
5 db Delft Royal G. porcelán tányér, kézzel festett, Rembrant, Diego Velázquez , hölgy, asszony és gitáros. Kopásnyomokkal, d: 16,5cm
2735490
11383
427
Cluj Napoca suszter és inasa porcelán figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, 25×25 cm
2735568
11384
427
15000
Kínai porcelán tányér, máz alatti kék festéssel, jelzés nélkül, peremén kisebb sérülések, d: 21 cm
2642817
11385
427
Cluj Napoca - Kolozsvár: Horgász. Kézzel festett, jelzett, román biszkvit porcelán figura. Hibátlan, m: 22 cm
2642818
11386
427
2505081
11387
427
2642793
11388
427
2642822
11389
427
Poema Artistic Cluj Napoca (Kolozsvár), Cipész, festett, román biszkvit porcelán, jelzett, hibátlan, m: 19 cm
2724229
11390
427
Karlsbad gyümölcsös tányér, részben kézzel festett, jelzett, apró kopásokkal, egyiken egy kis csorba d:21,5 cm 2697362
11391
427
Gustav Klimt nagy méretű bögre. Díszdobozban. Matricás, jelzett, hibátlan. m: 15 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF