Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2732367
11477
427
Alexia Groß und Einzelhandel GmbH Düsseldorf, díszváza, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, hibátlan, m: 29,5 cm
2732375
11478
427
Delft holland figurális tejkiöntő, tehén / boci, jelzett, hibátlan, m: 13,5 cm 2732390
11479
427
4800
2db holland radiátor párologtató, kézzel festett porcelán, jelzés nélkül, belül vízkőnyomokkal, 19x9 cm
2732118
11480
427
Kardos jelzéssel: Macska, kopásnyomokkal, m: 9 cm 2732124
11481
427
Limoges pillangós bonbonier, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm 2730951
11482
427
Liszttartó mázas kerámia. Jelzett, mázrepedésekkel. 24 cm 2735471
11484
427
Kínai váza, jelzés nélkül, matricás, kopásnyomokkal, m: 30 cm 2734226
11485
427
Gránit porcelán postás kisfiú figura, kézzel festett, jelzett, kis kopásnyomokkal, m: 16,5 cm
2734231
11486
427
Kisfiú batyuval, kiskutyával, csehszlovák porcelán figura, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 16 cm
2732417
11487
427
Zöld-kék csíkos süteményes tányér, 7 db, matricás, jelzés nélkül, kis kopásnyomokkal, d: 19 cm 2597994
11488
427
Kronester Bavaria emlék tál, 2000 éves Augsburg, jelzett, hibátlan, d:24cm
2597992
11489
427
Balexed emlék tányér, a Sidney opera képével díszítve, jelzett, hibátlan, d:20cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF