Porzellan

Zahl der Lose: 310

Haas & Czjzek virágmintás porcelán köretes tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 27,5 cm
11428.

Rufpreis:
2 400 HUF

11429.

Rufpreis:
2 400 HUF

Haas & Czjzek virágmintás porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 34 cm
11430.

Rufpreis:
2 400 HUF

Vegyes porcelán tétel, egy db jelzett, kopásokkal, torta sütőtál, melegítőtál és füles tál, d: 19-33cm
11431.

Rufpreis:
3 000 HUF

11432.

Rufpreis:
3 000 HUF

2 db angol Toby kancsók/Toby jugs porcelán, jelzett, kopott, m: 10-13 cm
11433.

Rufpreis:
5 000 HUF

Poema porcelán figurák. Kávézó pár. Biszkvit porcelán, festett, hibátlan. 20x20 cm
11434.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kuangxi kék-fehér mintás kínai porcelán illatszeres palack, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, jelzett, m: 7 cm
11435.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Julen Rörstand Sweden 1974. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm
11436.

Rufpreis:
2 000 HUF

Satsuma jellegű porcelán tányér, kézzel festett, jelzés nélkül, hátoldalon hajszálrepedéssel, d: 27 cm
11437.

Rufpreis:
1 800 HUF

Japán teás készlet, kézzel festett, jelzés nélkül, hiányos
11438.

Rufpreis:
2 000 HUF

L'Oca Nera Fekete Liba. Márkás olasz porcelán tányér, hibátlan állapotban, gyári dobozban. d: 33 cm
11439.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF