Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2693782
11428
427
Haas & Czjzek virágmintás porcelán köretes tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 27,5 cm
2693788
11429
427
2693796
11430
427
Haas & Czjzek virágmintás porcelán leveses tál. Matricás, jelzett, kopott, d: 34 cm 2659542
11431
427
Vegyes porcelán tétel, egy db jelzett, kopásokkal, torta sütőtál, melegítőtál és füles tál, d: 19-33cm 2682686
11432
427
2705016
11433
427
2 db angol Toby kancsók/Toby jugs porcelán, jelzett, kopott, m: 10-13 cm
2704237
11434
427
Poema porcelán figurák. Kávézó pár. Biszkvit porcelán, festett, hibátlan. 20x20 cm 2694220
11435
427
5500
Kuangxi kék-fehér mintás kínai porcelán illatszeres palack, kézzel festett, kis kopásnyomokkal, jelzett, m: 7 cm 2694390
11436
427
Julen Rörstand Sweden 1974. Kékfestett svéd fali tányér, eredeti dobozban, jelzett, hibátlan. 19,5x19,5 cm
2658660
11437
427
Satsuma jellegű porcelán tányér, kézzel festett, jelzés nélkül, hátoldalon hajszálrepedéssel, d: 27 cm 2658974
11438
427
Japán teás készlet, kézzel festett, jelzés nélkül, hiányos
2711546
11439
427
3400
L'Oca Nera Fekete Liba. Márkás olasz porcelán tányér, hibátlan állapotban, gyári dobozban. d: 33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF