Porzellan Zahl der Lose: 310
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2697709
11332
427
Kőbányai (fehér mázas, minimális lepattanás a könyvön) és Kispesti Porcelán Gyár porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9 cm
2732158
11333
427
Drasche Popey, kézzel festett porcelán, pipája hiányzik, jelzett, m: 16 cm
2732064
11334
427
Drasche kislány a babájával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm 2578180
11335
427
30000
Carlsbad kínai mintás készlet, tál + 6 db tányér. Kézzel festett, benyomott jelzéssel, kopott, 25x18,5 cm és 14,5x14,5 cm
2539723
11336
427
Potschappel 1872 Drezda jelzésű porcelán díszvázácska, kopott, repedt, m:12cm
2598604
11337
427
2724339
11338
427
1914-1915 Ferenc Józsefet és Vilmos császárt ábrázoló porcelán bögre, jelzés nélkül, matricás, kopott, m: 9,5 cm
2724678
11339
427
Rosenthal, Salvador Dalí dísztányér, hibátlan, limitált, jelzett, d: 26 cm 2708382
11340
427
W&R Carlton porcelán kínáló tál jelzett ezüstözött alpakka peremmel. Kézzel festett, hajszálrepedéssel. d: 23 cm
2726619
11341
427
Thomas Ivory Bavaria német porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, minimális hajszálrepedéssel m: 24 cm 2726620
11342
427
Thomas Ivory Bavaria német porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm 2726257
11343
427
Segesdi Bori (?-): Váza. Mázas festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, 26x26 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF