Porzellan

Zahl der Lose: 310

Kőbányai (fehér mázas, minimális lepattanás a könyvön) és Kispesti Porcelán Gyár porcelán könyvet olvasó fiú, kézzel festett, jelzett, hibátlan, 9 cm
11332.

Rufpreis:
1 000 HUF

Drasche Popey, kézzel festett porcelán, pipája hiányzik, jelzett, m: 16 cm
11333.

Rufpreis:
10 000 HUF

Drasche kislány a babájával, kézzel festett, jelzett, hibátlan, m:8 cm
11334.

Rufpreis:
1 600 HUF

11335.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Potschappel 1872 Drezda jelzésű porcelán díszvázácska, kopott, repedt, m:12cm
11336.

Rufpreis:
1 600 HUF

11337.

Rufpreis:
12 000 HUF

1914-1915 Ferenc Józsefet és Vilmos császárt ábrázoló porcelán bögre, jelzés nélkül, matricás, kopott, m: 9,5 cm
11338.

Rufpreis:
12 000 HUF

Rosenthal, Salvador Dalí dísztányér, hibátlan, limitált, jelzett, d: 26 cm
11339.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

W&R Carlton porcelán kínáló tál jelzett ezüstözött alpakka peremmel. Kézzel festett, hajszálrepedéssel. d: 23 cm
11340.

Rufpreis:
6 000 HUF

Thomas Ivory Bavaria német porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, minimális hajszálrepedéssel m: 24 cm
11341.

Rufpreis:
4 000 HUF

Thomas Ivory Bavaria német porcelán váza, matricás, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 24 cm
11342.

Rufpreis:
6 000 HUF

Segesdi Bori (?-): Váza. Mázas festett porcelán, jelzett, apró kopásnyomokkal, 26x26 cm
11343.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF